5bdc16a922bb5obrazek.pngZ kolekce: Tchibo, 349 Kč

5bdc16e06aed9obrazek.png

Z kolekce: Hugo-frosch.cz, 369 Kč/ 369Kč /379 Kč

Termofor neboli zahřívací láhev je vhodná nejen při nachlazení či menstruačních bolestech, oceníte ji i tehdy, když jste promrzlá na kost. Stačí láhev naplnit horkou vodou, vložit do obalu a užívat si příjemné teplo. Výhodou je, že se dá pořídit za rozumné peníze, v mrazivých dnech bude termofor k nezaplacení. Můžete si ho vzít nejen do postele, ale i pod kabát, když jdete brzy ráno venčit svého psího kamaráda. Vyrábějí se totiž i zahřívací sáčky, které se vejdou i do kapes či za podprsenku.

5bdc1ba9e5681obrazek.pngVyhřívaná deka na krk a ramena, 759 Kč/ vyhřívaná deka, 799 Kč, Alza.cz

5bdc1c5ab7a90obrazek.png
Vyhřívací elektrická bota, Concept, Electroworld.cz, 799 Kč

Vyhřívaná deka či bota není jen výsadou starých lidí, i mladší jedinci jejich službu ocení. Organismus můžete díky nim zahřát hned v několika teplotách, nejčastěji od 20 do 40 °C. Většina praktických doplňků je také vybavena senzorem proti přehřátí, dálkovým ovládáním a časovačem automatického vypnutí. Můžete je také prát v automatické pračce, o tom se ale raději přesvědčte v přibaleném návodu. Na výběr máte hned z několika variant, na trhu se objevují vyhřívané polštáře, podložky, deky, boty, atd.

5bdc1d628dbe4obrazek.pngZ kolekce: Matejovsky-povleceni.cz

Máte ráda hlavně během spánku teplo? Pak vyměňte klasické bavlněné povlečení za flanelové či mikroplyš. Nejenže příjemně hřeje, ale je i velmi příjemné na těle. Pokud zvolíte mirkoplyš, ušetříte si práci se žehlením, které v tomto případě není třeba. Je vhodné i pro alergiky.

5bdc1e14910f2obrazek.pngZ kolekce: Bonprix.cz, 699 Kč

Jestli ve vašem bytě jsou stará okna, která netěsní, pak si pořiďte speciálně navržené polštářky proti průvanu. Jedná se o válečky různých délek z kvalitních materiálů, které efektivně bojují proti chladu a větru. Vsaďte na originální pojetí těchto doplňků, které jsou inspirovány aktuálním obdobím - Vánoci.

Nenechte si ujít:

Reklama