Vašo Patejdl je první interpret, který vám zazpívá ve Valentýnském rádiu Merci a ŽENA-IN.cz! Posílám ho čtenářkám, respektive partnerům čtenářek Peti, Krokodýlice, Markéty a Magic11...

Rádio Maerci a ŽENA-IN.cz dnbes vysílá zamilované písničky. Ak nie si moja - to je první song, který posílám partnerům čtenářek Peti, Krokodýlice, Markéty a Magic11 - přáníčka připojuji níže...


Čertík, chcem Ti poďakovať za tvoju lásku, za našich krásnych 12 rokov, čo sme spolu, za naše dve dcérky. Si najlepší manžel a otec na svete. Milujem ťa!\“ Posielam ti tú našu: Ak nie si moja od Vaša Patejdlu.

Peťa


Milé ženy, neblbněte. Cožpak dneska třešeň kvete? Zkraje května - to je jiná. Nechávám spát Valentina. Proč dnes píši tyhle řádky? Lákají mě čokoládky. I kdybych je nevyhrála, stejně bych všem lásku přála: Nejen dneska, nejen v máji. Ať se máte jako v ráji!

Krokodýlice


Chtěla bych poděkovat svému příteli protože bez něj bych nikdy neměla takového krásného a úžasného chlapečka. Moc ti děkuji a jsem ráda že vás oba mám.

Markéta


Není to z mé hlavy, ale přišlo mi to tak skvělé, že musím předat dál: UŽ ABY SE TVOJE TRENKY... DOTKLY MOJÍ PODPRSENKY :-)

magic11

Pozn. red.: Příspěvky neprošly jazykovou korekturou.

Téma dne 14. února 2012: Valenýnské rádio

Pošlete dnes zamilované přáníčko a vyhrajte dva balíčky Merci v hodnotě 500 korun!

Rřáníčka pro své partnery posílejte z adresy www.merciradio.cz, kde najdete návodnou šablonu pro jejich odesílání. Přáníčka ale neposílejte přímo vašemu miláčkovi, ale na náš redakční e-mail (viz níže). Do přáníčka nezapomeňte napsat, komu a za co píseň posíláte, a také svůj nick v magazínu ŽENA-IN.cz.

Z přáníček, které k nám do redakce během dneška (14.2.2012) přijdou do 16.00 hodin, vylosuji dvě čtenářky, které odměním výše zmíněným dárkem.

Nejkrásnější a nejoriginálnější přáníčka budu také uveřejňovat jako novinky v magazínu a k nim přikládat pěkné zamilované písničky dle redakčního výběru.

  • www.merciradio.cz
    (Pozor z této adresy neposílejte do redakce písničky, ale jen přáníčka. Písnička by nepřišla během dnešního dne, proto ji pro vás tentokrát vybere redakce. To ale neznamená, že nemůžete ze stejné adresy posílat písničky na jiný den svému miláčkovi i nadále na jeho e-mail.)
  • Redakční e-mail (vykopírujte si): Redakce@zena-in.cz

Merci

Reklama