ÚSMĚVY 2006
Charitativní akce pro dětská oddělení fakultní nemocnice Motol

Vánoce, které většina z nás tráví v úzkém kruhu rodiny či přátel, jsou především svátkem, který zbožňují ti nejmenší z nás - děti. Právě ony se těší na rozsvícený vánoční stromek, pod nímž najdou spoustu dárků dlouho před tím, než je mají dospělí vůbec nakoupené. Bohužel ne všechny děti mohou oslavit vytoužené svátky doma, obklopeny svými rodiči, prarodiči a sourozenci. Udělat hezčí vánoce dětem, které budou trávit svátky ve Fakultní nemocnici v pražském Motole, je cílem akce Úsměvy 2006, kterou pořádá agentura GRUPPO. „Každý může udělat radost dárkem, který přinese k vánočnímu stromku, stojícímu v obchodním centru Slovanský dům, u realitní kanceláře AAAByty,“ informuje Jiří Štorek, spolupořadatel projektu. „Samozřejmě neshromaždujeme veledary, děti potěší každá maličkost, ať už je to plyšák nebo knížka,“ dodává. Drobnosti dle vlastního výběru mohou dárci nosit do zmíněného sběrného místa ve dnech 5.11. - 11.12.2006.

Celá akce vyvrcholí slavnostním večerem, který proběhne poslední den sbírky, tedy 11. prosince, v sále Slovanského domu. Hlavním bodem programu bude samozřejmě předání vybraných dárků zástupcům FN Motol, jež doprovodí svým vystoupením známé osobnosti hudební a kulturní scény. Akce se zúčastní také 100 vylosovaných výherců z řad dárců. ,,Děláme maximum pro to, aby všechny přítomné večer opravdu bavil, proto jsme pozvali řadu významných aktérů veřejného a kulturního života,“ vysvětluje Štorek.  
     
Účast přislíbili protagonisté filmu Prachy dělaj člověka, muzikálu Kleopatra, Zuzana Belohorcová, Filip Jankovič, Tom Gryf, Marcela Holanová a mnoho dalších. Slavnostním večerem Úsměvy 2006 budou provázet Ivana Christová a Zdeněk Podhůrský.

S duchem akce koresponduje i vstupné na ni – příchozí se mimo pozvánky budou muset u vchodu prokázat také přinesenou hračkou, jíž obohatí celu sbírku.

Generálními partnery akce jsou společnosti AAABYTY, EUROCERT, PRŮMSTAV a SINGA.

Reklama