hr3Sledovat, jak dítě roste a vyvíjí se, je z pohledu rodiče jednou z nejúžasnějších věcí. Touha dokázat to či ono co nejdříve sám nebo sama je velmi silná, a tak se není čemu divit, že malé děti svět kolem sebe pečlivě sledují a své poznatky neváhají ihned použít v praxi. Stejné je to i se samostatným pitím z hrníčku nebo lahvičky. Aby byl tento krok zábavný nejen pro dítě, ale i rodiče, přichází Philips AVENT na český trh s novými hrnečky s hubičkou, s brčkem a dospěláckými hrnečky určenými dětem ve věku 6m+, 12m+ nebo 18m+.

Ty nejen pomáhají rozvíjet dětem své dovednosti od prvních doušků až po suverénní popíjení i v terénu, ale zároveň poskytují rodičům větší klid a jistotu v každé fázi tohoto osamostatňování. Všechny hrnečky Philips AVENT jsou vyrobeny z materiálů bez obsahu BPA, splňují ortodontické požadavky a velmi snadno se udržují.

Hrnečky s hubičkou (6m+, 12m+ a 18m+)

Součástí Hrnečků s hubičkou Philips AVENT (SCF75x) je hubička ukrývající patentovaný ventil, který kontroluje tok a zaručuje, že nedojde k nechtěnému rozlití nápoje, a to ani tehdy, je-li hrnek otočen vzhůru nohama nebo ponechán na boku. Hubičku je navíc možné použít i na lahvičky Philips AVENT, takže ani zde se nemusíte obávat rozlití a svému dítěti tak můžete kdykoliv během dne nabídnout oblíbený nápoj. Pro zachování hygieny lze celý hrneček sterilizovat a všechny součástky lze také mýt v myčce nádobí. Pro batolata ve věku 18 měsíců+ můžete zvolit variantu SCF754 s větším průtokem. K dispozici v několika barevných provedeních. Orientační maloobchodní cena od 220 Kč.

hrhr1hr4

Hrnečky s brčkem (12m+, 18m+)

Hrnečky s brčkem Philips AVENT (SCF76x) jsou určeny pro děti ve věku od jednoho roku výše. Tyto hrnečky s integrovaným ventilem proti vylití lze snadno rozebrat a vyčistit. Silikonová slámka je odolná proti rozkousnutí a šroubovací víčko udržuje brčko hygienicky čisté i na cestách. Navíc používání brčka při konzumaci nápoje pomáhá dětem trénovat obličejové svaly v okolí úst, což vede i k rozvoji mluvení. K dispozici je i varianta izolovaného hrnečku s brčkem (SCF766) ze speciálního materiálu, která pomáhá déle udržet nápoj v původní teplotě, jak jej má vaše dítě rádo. K dispozici v několika barevných provedeních. Orientační maloobchodní cena od 248 Kč.

Dospělácký hrneček (12m+, 18m+)

Philips AVENT představuje první edici Dospěláckých hrnečků SCF78x, které velmi věrně napodobují pití z klasického hrnku, ale bez nehod. Pít z Philips AVENT Dospěláckého hrnečku se stejně jako u klasického hrnku dá po celém obvodu, nicméně vakuový ventil se aktivuje pouze ve chvíli, kdy se jej dítě dotkne rty. Tím hrneček zajistí, že tekutina vytéká pouze v průběhu pití, nikoliv v době, kdy je hrneček používán ke hře. Praktická držadla usnadňují držení, ochranné hygienické víčko udržuje hrneček v čistotě. K dispozici v několika barevných provedeních. Orientační maloobchodní cena od 275 Kč.

Nové hrnečky Philips AVENT lze zakoupit ve specializovaných prodejnách s potřebami pro nejmenší, stejně jako ve vybraných online obchodech.

Reklama