Máte-li pocit, že se během roku pohybujete v kolejích, z nichž prakticky není možné odbočit, můžete svou dlouho odkládanou touhu po nových zážitcích uspokojit právě v letním čase. Odpůrci velkých přesunů si užijí pohodové chvíle u bazénu, nejen těm mlsnějším pak večery zpestří třeba grilování. Budete-li mít o víkendu dost energie, jistě vás zlákají taje a krásy hradů či zámků. Vyznavači klidu a stínu si mohou přijít na své při prozkoumávání přilehlých lesů. Ten, kdo se zatouží podívat někam dál, uvítá výlet k moři nebo atmosféru cizích měst. Příjemně vám může být kdekoli.

Těšíte se ze sluníčka? Vyrážíte na výlety a těšíte se na dovolenou? Hledáte inspiraci, kam vyrazit, kde to ještě neznáte? Nebo se chcete zúčastnit nějaké zajímavé akce, ale nevíte, kde se jaká akce koná? Pak máme pro vás velmi zajímavý tip! Na www.nadoma.cz se můžete inspirovat sekcí, kde najdete informace o dobrých místech, která stojí za to navštívit. Sekce se jmenuje Volný čas!

 

 

Kam vyrazit, když máte volno? Portál www.nadoma.cz vám poradí! Užívejte si léta!

Moc dobře víte, že je nejlepší vyrazit tam, kde se vám líbí nebo kde jste ještě nebyly.

Tipy na výlety, za kulturou, sportem a třeba i za originálními nákupy si samy vyberete právě tady. Akce můžete i samy přidávat, doporučovat, hodnotit, každá tu najdete to své a vždy objevíte zajímavé tipy a nápady pro volný čas, zdravý životní styl a rodinnou pohodu.

Pokud budete o nějaké zajímavé akci vědět, podělte se o zajímavé tipy!

Vše najdete ZDE.

 

Rádi soutěžíte? Pak nezapomeňte na soutěžní sekci na www.nadoma.cz

 

A co letní grilování a pohoda stolování venku v přírodě? Pokud hledáte zajímavé kulinářské nápady, přinášíme inspiraci na bezva recepty, které vám mohou pomoci práci v kuchyni! Skvělý receptář najdete TADY

 

Napište nám o svém vysněném létě, jak je prožíváte, co pěkného jste zažily a na co se ještě chystáte! Váš příspěvek možná odměníme vůní Adidas!

Reklama