5ab107d7389aeobrazek.jpgPokožka miminek se od té „dospělé“ liší, a proto je nezbytné chránit ji o to víc. Určitě byste se měli vyhnout všem zdrojům podráždění, ať už jsou chemického, klimatického nebo fyzického původu. Důležité je také respektovat rovnováhu a integritu pokožky, tedy její fyziologickou mikroflóru, hydrolipidický film a pH.

Řada přípravků Uriage Bébé pro nejmenší vyniká vysokou snášenlivostí, je hypoalergenní, bez parabenů a má fyziologické pH. Také proto ji doporučují i pediatři. Jaké přípravky pro koupání svých potomků už od novorozeneckého věku si zamilujete?

Šampon pro nejmenší
Jde o první dětský šampon s obsahem termální vody. Díky svému složení bez mýdla a fyziologickému pH je přípravek vysoce snášenlivý k citlivé vlasové pokožce a je vhodný i pro novorozence.

5ab1078693292obrazek.jpg- Obsažné čisticí látky jemně odstraňují nečistoty z vlásků a vlasové pokožky.

- Vlásky jsou po něm hebké, jemné a voňavé.

- Přípravek navíc obsahuje speciální látky, které zabraňují cuchání vlasů a usnadňují česání.

- Rozhodně se nemusíte obávat, že by štípal v očích!

A co si na šamponu pro nejmenší chválily maminky, které jej testovaly na svých dětech? Byla to příjemná textura (91 %), že zanechává vlasy hebké (95 %), snadno se smývá (91 %), neštípe v očích (86 %) a zabraňuje cuchání vlasů (68 %). Spokojenost rodičů tak dosáhla skvělých 91 %.

Snášenlivost a vhodnost přípravku byla schválena pediatry.

Mycí krém pro nejmenší
5ab107ba58639obrazek.jpgPokud máte rádi přípravky s více účinky v jednom balení, pak vás nadchne tento mycí krém s obsahem termální vody Uriage. Je určen na obličej, tělo a vlasovou pokožka miminek. Má příjemnou vůni, jemně čistí, chrání hydrolipidický film a zanechává pokožku hebkou a pružnou.

- Mycí báze neobsahuje mýdlo a má fyziologické pH. Díky tomu mycí krém šetrně odstraňuje nečistoty.

- Krém je z 1/3 tvořen vyživujícím mlékem. Díky tomu chrání hydrolipidický film, je šetrný k pokožce a nevysušuje ji.

Díky tomu, že je hypoalergenní, a neobsahuje mýdlo, neštípe v očích. Navíc je skvěle tolerován také novorozenci!
Koupáním by ale péče o pokožku těch nejmenších končit neměla! Jaká kosmetika je pro každodenní péči o ni nejvhodnější? To si přečtete zde.

Každodenní péče o dětskou pokožku? Uriage Bébé je vhodná už pro novorozence

Přípravky Uriage Bebé zakoupíte pouze v síti lékáren Dr.Max.
5ab10907265baobrazek.jpg