Pláče, kroutí se, ublinkává a vy už nevíte, jak mu pomoci? Pocity, které má téměř každá maminka, když má její miminko citlivé bříško. Nezoufejte! Nejste v tom sama. Tyto potíže postihují až 55 % miminek.

Hami

Pro nekojené děti je tu přirozené řešení!

Kojenecká mléka Hami 2 Citlivé bříško zmírňují mírné zažívací potíže, jako jsou nadýmání, zácpa a koliky nebo ublinkávání. Jejich složení děťátku dodá vše pro jeho správný růst a vývoj a navíc obsahují speciální složky, které zmírňují daný problém s citlivým bříškem. Mléka Hami Citlivé bříško (hyperlink na www.klub-maminek.cz/citlive-brisko) jsou k dostání ve variantě od narození a od ukončeného 6. měsíce.

3D všech tří produktů

Aplikace, která vám pomůže vybrat to nejvhodnější mléko!

Maminky často volaly, že přesně neví, co miminku je, a tedy jaké mléko zvolit. Proto jsme na Klubu maminek vytvořili ve spolupráci s pediatry aplikaci, ve které maminka zadá příznaky, které se u miminka vyskytují, a aplikace jí nabídne to správné mléko a především rady, jak miminku od potíží ulevit. Vyzkoušejte si naší aplikaci citlivého bříška. (link na http://www.klub-maminek.cz/citlive-brisko/test-zazivacich-potizi).

Mléka Hami jsou doporučená pediatry i ověřená maminkami!

Také Česká pediatrická společnost doporučuje kojenecká mléka Hami. Podrobně se zabývala kvalitou produktu a výrobních procesů a navíc ocenila vzdělávací programy pořádané značkou Hami (Zdravý start).

Hami

Na serveru Žena-in jsme tyto produkty v říjnu nabídli maminkám k testování. Jejich ohlasy byly skvělé. Mléko Hami 2 Citlivé bříško pomohlo a miminku chutnalo. Podívejte se na slovní hodnocení těchto i dalších maminek na stránkách Klubu maminek (link na www.klub-maminek.cz/hodnoceni-mleka).

Hami

  • 87 % maminek tvrdí, že mléko pomohlo
  • 90 % maminek tvrdí, že mléko dítěti chutnalo

Máte s tímto mlékem zkušenosti také vy nebo Vaši známí? Podělte se s námi o ně! Chcete tato mléka Hami 2 Citlivé bříško vyzkoušet? Zapojte se do naší soutěže, hledáme 50 maminek, které aktuálně řeší se svými dětmi problém se zažíváním! Více najdete na této stránce soutěže.

Reklama