hulky

E-shop se stylovými Nordic Walking hůlkami All4Walk.cz navázal spolupráci s Nadačním fondem Kapka Naděje a uvedl na trh novou kolekci hůlek s názvem „Aby děti mohly zlobit...“. Přináší vám tak jedinečnou možnost pořídit si stylový sportovní doplněk a zároveň přispět na dobrou věc.

Nordic Walking hůlky All4Walk s motivem kapky a barevným nápisem zaujmou na první pohled a kromě toho, že vám zpříjemní letní procházku, jejich nákup potěší i vaší duši. Koupí každého páru hůlek s kapkou přispíváte 250Kč na pořízení skládacího invalidního vozíku pro Kliniku dětské hematologie a onkologie ve FN Motol prostřednictvím NF Kapka Naděje. Pokud by vás zaujal jiný design v nabídce e-shopu All4Walk a zároveň vás lákala možnost pomoci, můžete přispět přikoupením elektronického kupónu v hodnotě 30 Kč nebo 80 Kč k vaší objednávce.

E-shop All4walk je určen každému, koho baví originální design a pohyb na čerstvém vzduchu. Cílem programu All4walk je zpřístupnit zdravý životní styl každému bez ohledu na věk a prostředí, ve kterém žije. Neváhejte se přidat k našemu programu a pomozte tak dobré věci.

Proč chceme „Aby děti mohly zlobit“?

hulky

Děti mají svůj svět. A co je pro něj charakteristické? Vše, co dospělí nemohou chápat: řádění, schovávání svačin, lezení po stromech a podobné rošťárny. Dětské zlobení patří ke každému dítěti. Přesněji řečeno ke každému dítěti, které je zdravé. Viděli jsme hodně nemocných dětí. A protože je pro nás prioritou pomáhat k jejich uzdravení, radujeme se z každého projevu zdraví a může to být klidně i zlobení.

Proč právě Nordic Walking?

Protože chůze nás provází celý den a zapojením horní poloviny těla do tohoto pohybu, spálíte o 40% více kalorií bez velkého úsilí. Každý si své tempo může nastavit sám, hůlky pouze pomáhají ho udržet. Při chůzi se tolik nenamáhají klouby, obezita ani nestabilita nejsou překážkou. Chůze s hůlkami je tedy sportem pro všechny, kteří mají rádi přirozený pohyb v přírodě nebo ve městě.

Více informací naleznete na www.all4walk.cz a www.kapkanadeje.cz.

Reklama