Zhruba před deseti lety začal do naší společnosti výrazněji pronikat vynález zvaný mobilní telefon. Z důvodu vysoké ceny si jej většina lidí začala zpočátku pořizovat spíše z touhy vlastnit něco, co ostatní nemají. Mobil byl znakem určitého společenského postavení. Postupem času se mobilní telefony staly cenově dostupnými prakticky každému. A dnes je má už i drtivá většina dětí školního věku.  

„Out“ nebo „in“

Prostřednictvím textových zpráv komunikujeme s přáteli, rodinou a známými. Navíc se s nimi dá dnes hlasovat do nejrůznějších anket, objednávat různé zboží, dozvídat se, zda bude zítra pršet a kde je v cizím městě nejbližší kino. Textové zprávy jsou úžasně rychlé, pohodlné, moderní a kdo jich denně nerozešle alespoň pět, je takzvaně „out“. Kam se však hrabeme na naše ratolesti. Vždyť co může být lepšího než psát a posílat místo psaníček v hodině SMSky? Ty učitelovo bystré oko asi těžko zachytí.

Fenomén psaní SMSek mezi mladými a dětmi neustále nabývá na síle. Za každou zprávu se ale platí. A i přesto, že se mladý odesílatel snaží do jedné SMS vměstnat co nejvíce informací, stejně jich za ten měsíc pošle někdy až neuvěřitelné množství. To, že je váš potomek „in“, pak ovšem zpravidla pocítí vaše peněženka. Zabavovat mu v té chvíli mobil nebo nastavovat finanční limity však teď už nemusíte. Stačí, když mu pořídíte nový tarif O2 [:kůl:].

 

Co je [:kůl:]

O co vlastně jde? Jde o mobilní tarif pro všechny mladé vyznavače textovek, se kterým mohou posílat SMSky do vlastní sítě bez jakéhokoliv omezení, tzn. bez ohledu na množství nebo čas. Pokud tedy máte jednoho nebo dva takové psavce doma, můžete jim teď dopřát tolik zpráv, kolik jen budou chtít.
Měsíčně to přitom bude stát jen 250 korun, což je většinou méně, než někteří propíší a provolají za týden s kreditem. V ceně je kromě nekonečného množství textovek i hodina volání zadarmo do všech sítí. Navíc nejde o žádnou speciální promo akci. Bezplatné SMSky platí už napořád. Zdá se vám to podezřelé? Přesvědčte se samy na www.youngzone.cz.

 

A nyní máte šanci v soutěži s O2 na Žena-in vyhrát 1x MP3 přehrávač, nástěnné hodiny a 2 trička [:kůl:]!   Soutěžte ZDE.

Reklama