Vocal Pastilky bez cukru obsahují islandský lišejník, který podporuje imunitu a má příznivý vliv na zdraví dýchacích cest. Islandský lišejník podporuje správné fungování a celkové zdraví dýchacích cest. Užívání pastilek pomůže zvlhčit hrdlo. Obsažený zinek a vitamin C přispívají k dobré funkci imunitního systému.

62a1ef30b9eb3obrazek.png

Doplněk stravy

Účinky a vlastnosti pastilek Vocal

  • lišejník islandský má příznivý vliv na kompletní zdraví dýchacích cest
  • vitamin C, zinek a lišejník islandský podporují imunitní systém
  • vhodné pro dospělé a děti od 4 let
  • neobsahují cukr, proto jsou vhodné i pro diabetiky

 
Užívání pastilek
Příbalový leták doporučuje užívat v případě hlasovým potíží jednu pastilku čtyřikrát denně.
 
Adéla, redaktorka

Kromě práce redaktorky se také věnuji divadlu a zpěvu. Studovala jsem herectví, ale nejen hraju – věnuji se také výuce hereckých technik, režíruju a pravidelně navštěvuji hodiny zpěvu. Z toho se dá asi lehce usoudit, že můj hlas je pro mě každodenní parťák při výkonu všech mých prací. Především na celodenních zkouškách, kdy se ode mě chce, abych ve velkém prostoru divadla řídila všechny herce, si musím dávat dobrý pozor, abych používala správnou techniku mluvení. Ovšem především na jaře, kdy se počasí prudce mění a teplotní rozdíly jsou během dne skutečně velké, se mi stává, že nastydnu. V kombinaci s hlasově náročným dnem pak dostávají moje hlasivky zabrat, proto ráda vyzkouším jakýkoliv produkt, který se o tento můj nástroj dobře postará.

62a1ef437ea41obrazek.png
Doplněk stravy
Foto: Adéla Víchová

Zrovna minulý týden mi začaly generální zkoušky a co čert nechtěl – skoro jsem přišla o hlas. Sípala jsem a hodinu zpěvu jsem musela zrušit, protože bylo nemožné správně posadit has a naladit. A tak nastala vhodná chvíle k vyzkoušení pastilek Vocal. Můj počáteční skepticismus vystřídalo nadšení. Jednak pastilky skutečně dobře chutnají (na rozdíl od jiných produktů) a také se účinek dostavil překvapivě rychle. Již druhý den užívání bylo moje hrdlo zvlhčené a hlas se mi v plné síle začal vracet. Rozhodně Vocal naordinuju před premiérou celému souboru. Je to záruka, že náš hlas bude slyšet.

razitko.gif

Reklama