Kdo by se netěšil na léto? Po dlouhé, studené zimě se nemůžeme dočkat slunečního světla a tepla. Jeho paprsky nám zlepší náladu, vyženou nás ven do přírody a probudí v nás pocity jako o dovolené.

Pláž je nyní na dosah! Přesto pro naše vlasy může být léto velmi zatěžující. Ultrafialové záření, slaná voda a chlór vlasy vysouší, ty pak ztrácí lesk a pružnost. Ale tomu se dá zabránit: Když září slunce, tak by měly zářit také vaše vlasy!

Úžasné vlasy je něco, na co máte nárok a co nyní můžete mít velmi rychle a efektivně s novinkou dualsenses Sun Reflects od firmy Goldwell. Sluneční řada od GOLDWELL dualsenses vzdává hold vlasům péčí, kterou můžete okamžitě vidět a cítit. Inovativní Instant Microfluid Technology zajišťuje rychlou a rovnoměrnou distribuci aktivních složek tak, že létem stresované vlasy dostanou okamžitě viditelný lesk společně s pocitem zdravých a hebkých vlasů.

Výživný olej z maracuji, UV filtr a Sun System od dualsenses Sun Reflects dodávají namáhaným vlasům pozornost, kterou potřebují, regenerují je a působí proti vysušenosti vlasů kompenzátorem vlhkosti. Výsledkem toho je nová receptura s integrovaným UV filtrem, efektivně chránícím vlasy proti poškození a proti ztrátě jejich lesku. Zkrácené doby působení dělají dualsenses „leave-in“ produkty ideální pro okamžitou prázdninovou vlasovou péči.

Čtyři produkty dualsenses Sun Reflects

Ochrana a péče před a během opalování

Leave-in Protect Spray chrání před účinky slunce, slané vody a chlóru z bazénu, usnadňuje rozčesání a dodává vlasům nezbytnou vlhkost. 150 ml, doporučená cena vč. DPH 364 Kč

Leave-in Protect Shimmer Gel zkrotí nepoddajné vlasy. Vlasy jsou snadno upravitelné, chráněné a hydratované s brilantním třpytem a leskem. 100 ml, doporučená cena vč. DPH 396 Kč

Intenzivní péče po slunění a hydratace

After-Sun Hair and Body Shampoo regeneruje vlasy po vystavení slunci, slané vodě a chlóru. Čistí a vyživuje vlasy i pokožku – nejen po dni stráveném na pláži nebo u bazénu. 250 ml, doporučená cena vč. DPH 282 Kč

Jedinou minutu vám zabere kúra After-Sun 60sec Treatment pro důkladnou regeneraci vlasů po slunění, slané vodě a chlóru a vlasy budou dokonale zregenerované. Zajistí extra dávku hydratace po dlouhém dni na slunci. 200 ml, doporučená cena vč. DPH 354 Kč

Nyní akce v kadeřnických salonech Goldwell – při zakoupení 2 produktů z řady péče dualsenses Sun Reflects získáte jako dárek plážovou osušku dualsenses Sun Reflects!

Díky osvěžující vůni léta po pomerančích, mangu a maracuji zesílí tyto čtyři nové produkty naši touhu po létě, slunci a dovolené. Léto, tady jsme!

Goldwell

Soutěž o výrobky této řady

O šampon a regenerační masku z této řady můžete soutěžit ZDE.

Soutěž o další produkty Goldwell

Další produkty pro péči o vaše vlasy od značky Goldwell můžete získat právě dnes, v úterý 6. 4.

Tématem pro dnešní den jsou vaše zážitky z letošních Velikonoc. Podělte se o ně s námi! Pište na redakce@zena-in.cz. Nejlepší příspěvek bude odměněn hodnotným balíčkem, který obsahuje:

pěnové tužidlo pro objem

hydratační vlasové mléko

krémovou pastu pro zdůraznění vln

Reklama