Tato vůně svou novou tvorbou nabízí ženám vůni pro nejvýznačnější příležitosti. Bílá kytice, tak oslnivá jako ta jedinečná chvíle v jejich životě; chvíle, ve které stojí v centru pozornosti.

Bílá jako zářící svatební šaty z Velkého Dne. Bílá jako luxusní večerní šaty. Bílá jako nedotčené oblečení léta. Elegantní barva v paletě Elieho Saaba, vyrobená podle dokonalého know-how, má novou vůni: Elie Saab Le Parfum In White.

Světelná symfonie bílé

Chcete-li, aby byly okamžiky v bílé ještě nezapomenutelnější. Elie Saab obnovuje svůj podpis tónu květů pomeranče a patchuli v dokonalém květinovém chypre. Mírně ovocná. Ne tak nevinná, jak vypadá. Příjemně návyková.
5abbb157ab7edobrazek.png

Francis Kurkdjian and Jerome Di Marino vyjádřili vizi této vůně prostřednictvím šifonového základu bílého pižma. Světlem této vůně je vzrušující záblesk esence mandarinky z Itálie, ovocnost černého rybízu Bud a perleťová dužina hrušky.

V Srdci vůně zaznamenáme zářivě bílou kytici nevinnosti Jasmine Sambac a květ pomeranče Absolute s čerstvou vůní pivoňky. Solární esence Ylang-Ylang z Madagaskaru září nad krémem vanilky.

Řekneš „ano“ této zářivé symfonii bílé.

Flakón vůně oblečen v bílé

Pro oslavu těchto výjimečných okamžiků v bílé barvě je ikonický flakón Elie Saab Le Parfum korunován bílou čepicí. Na krku ji krouží štíhlá zlatá linie. Tekoucí jako závoj vlající ve vánku zlatý podpis dodává další dotek zdokonalení. Krabička vůně, také bílá, je zdobená jemným motivem Couture plumetis.

Sny a moderní kampaň

S novou kampaní pro vůni In White nachází Elie Saab Le Parfum In White novou inkarnaci, její zářivou a smyslnou krásu započatou oslnivými krajkovými šaty. Virtuózní „vůně“, která je tak éterická, že okvětní lístky, které ji zdobí, vypadají, jako by se rozlétly na kůži modelu, nesené květinovým vírem…

Ona je „ŠIK V BÍLÉ“.

Cena:
Elie Saab Le Parfum I White EdP 30 ml: 1590 Kč
Elie Saab Le Parfum I White EdP 50 ml: 2450 Kč
Elie Saab Le Parfum I White EdP 90 ml: 3200 Kč

Dostupnost od 1. 3. 2018 ve všech v parfumériích Douglas, Marionnaud, Sephora.

Reklama