Rádi se obklopujete hezkými věcmi? Jste fascinováni barvami a zajímavými tvary a designy? Pak je tu něco pro vás. Právě v tuto chvíli je možné i na našem trhu zakoupit novou limitovanou edici vodky Absolut – Absolut Masquerade. Jedná se o další z řady dárkových balení vodky Absolut, které navazuje na předešlé edice Absolut Bling Bling a Absolut Disco.

 

Lahev Absolut Masquerade se představuje v zářivě červeném kostýmu z blýskavých flitrů, jako by právě chtěla vyrazit na velkolepou party. V její společnosti můžete i vy přeměnit obyčejný večírek v nádhernou party, kde se budete výborně bavit. Tato speciální limitovaná edice může být také výborným společníkem v průběhu valentýnské oslavy. Zakoupit ji můžete v řetězcích Hypernova a Globus za běžnou cenu vodky Absolut.

 

Obliba speciálních darkových balení vodky Absolut stále stoupá, a to v téměř milionových skocích. Úvodní edice Bling Bling bylo v roce 2006 vyrobeno 1,6 milionu kusů, Absolut Disco se rok po té prodalo 2,9 milionu kusů a aktuální Masquerade je celosvětově objednáno již 3,7 milionu kusů.

V této souvislosti nelze nezmínit další zajímavost, na jeden „obleček“ litrové lahve Absolut Masquerade je použito neuvěřitelných 3238 červených flitrů.

 

No není to královna, co říkáte?