Jaké by to bylo vysílání zamilovaných písniček bez kapely ABBA - to prostě nejde, že? Takže právě nyní vypouštím do éteru skladbu: Hony, Honey... Posloucháte Rádio Merci a ŽENA-IN.cz.

Pro Petra, Vláďu a jednoduše pro miláčka posílám písničku Honey, Honey.


Milý Petře , jsi to nejkrásnější a nejúžasnější stvoření pod sluncem. Děkuji Ti za to, že jsi a děláš můj život veselejší. Z celého svého srdce Tě miluji.
Tvoje Vlastička


Děkuji Ti miláčku za všechnu lásku kterou jsi mi dal a dáváš. Za všechny starosti, které se mnou sdílíš.Moc si toho vážím. Jsi prostě nejlepší a nic se Ti nevyrovná! Díky za to, že jsi!
Jithule


U nás se Valentýn neslaví, to už v naší rodině každý ví. Ale když jsou na Ženě body k mání, kdo by odolal, to musí uznat každý. A tak přeji mužíčkovi ať je stále fit, ať si se vším jako dosud vždycky poradí. Po těch letech co jsme spolu, se o lásce už moc nemluví, ale z těch gest a činů, každý z nás lásku vycítí.
Vláďovi, nick: toupalova

Pozn. red.: Příspěvky neprošly jazykovou korekturou.

Téma dne 14. února 2012: Valenýnské rádio

Pošlete dnes zamilované přáníčko a vyhrajte dva balíčky Merci v hodnotě 500 korun!

Přáníčka pro své partnery posílejte z adresy www.merciradio.cz, kde najdete návodnou šablonu pro jejich odesílání. Přáníčka ale neposílejte přímo vašemu miláčkovi, ale na náš redakční e-mail (viz níže). Do přáníčka nezapomeňte napsat, komu a za co píseň posíláte, a také svůj nick v magazínu ŽENA-IN.cz.

Z přáníček, které k nám do redakce během dneška (14.2.2012) přijdou do 16.00 hodin, vylosuji dvě čtenářky, které odměním výše zmíněným dárkem.

Nejkrásnější a nejoriginálnější přáníčka budu také uveřejňovat jako novinky v magazínu a k nim přikládat pěkné zamilované písničky dle redakčního výběru.

  • www.merciradio.cz
    (Pozor z této adresy neposílejte do redakce písničky, ale jen přáníčka. Písnička by nepřišla během dnešního dne, proto ji pro vás tentokrát vybere redakce. To ale neznamená, že nemůžete ze stejné adresy posílat písničky na jiný den svému miláčkovi i nadále na jeho e-mail.)
  • Redakční e-mail (vykopírujte si): Redakce@zena-in.cz

Merci

Reklama