V uplynulých týdnech jste měli možnost seznámit se kartami ABA LADY, které jsou neocenitelným pomocníkem především pro ženy, které se ocitnou v nějaké – pro ně těžko řešitelné – situaci.

Díky kartě ABA LADY mají možnost rychle vyřešit nastalé problémy, způsobené různými „pohromami“ v domácnosti či na cestách apod.

Autoklub Bohemia Assistance ale nabízí ještě širší využití svých služeb. Vydává několik dalších druhů karet ABA, ze kterých si každý klient může vybrat tu, která je mu, takříkajíc, šitá na míru. Posuďte sami.

ABA karta – Sezóna

Karta je určena pro nejširší veřejnost, která používá osobní automobil na dovolenou v tuzemsku i v zahraničí. Pro tuzemsko lze čerpat asistenční služby zdarma nebo se slevou. Pro zahraničí na žádost klienta ABA zajistí a zprostředkuje požadované asistenční služby.
Doba platnosti je tři měsíce a výhodou této karty je nízká cena.

ABA karta – Bohemia

Tato karta je určena pro celoroční uživatele osobních automobilů v tuzemsku i v zahraničí. I zde jsou služby v tuzemsku zdarma nebo se slevou a v zahraničí jsou na žádost klienta zajištěny asistenční služby.
Doba platnosti této karty je jeden rok.

ABA karta – Family

Tato karta je určena pro rodiny s dětmi, nebo krátkodobé služební cesty do zahraničí. Je v ní zahrnuto pojištění léčebných výloh v zahraničí vcelku, nebo jednotlivě na 12 dní, pro celou posádku vozidla. Aktivace je nutná před překročením hranice ČR – hned od tohoto okamžiku jste pojištěni.
Na žádost klienta zahrnuje též asistenční služby v zahraničí.
Doba platnosti je jeden rok.

ABA karta – Business

Tato karta je určená především pro podnikatele, manažery a motoristy, kteří často používají automobil na cesty do zahraničí. Tato karta zahrnuje pojištění léčebných výloh v zahraničí v průběhu celého roku pro celou posádku vozidla za předpokladu, že jedna cesta nepřesáhne dobu 45 dní. Rovněž zahrnuje asistenční služby na žádost klienta.
Doba platnosti je jeden rok.

Autoklub Bohemia Assistance zaručuje vysoký standard kvality poskytovaných služeb! O tom, že je mezi motoristy oblíbená a rozšířená, svědčí počet zásahů, uskutečněných v roce 2002. Bylo jich celkem 52 000!

ABA poskytuje pomoc veškeré motoristické veřejnosti! Držitelům klientských karet ABA navíc poskytuje na území České republiky výhodu opakovaných asistenčních služeb zdarma nebo se slevou.

Své služby poskytuje nonstop prostřednictvím jednotného telefonního čísla 1240.

V systému ABA jsou akceptovány platební karty typu EC/MC, CCS, ČS – karty Variant, karty CIRUS MAESTRO také v zahraničí, což přispívá k jeho využití širokou motoristickou veřejností.

Pokud vás tato nabídka zaujala a uvažujete o pořízení ABA karty, můžete se na více informací podívat na www.aba.cz

Čtenářkám magazínu Žena-in připomínáme, že stále platí možnost objednat si prostřednictvím našich webových stránek kartu ABA LADY za zvýhodněnou cenu 299 Kč.

Zajímavá je jistě i možnost výrazného bodového bonusu, který získáte v naší soutěži Věrnost se vyplatí. Za zakoupenou kartu ABA LADY vám bude připočteno celkem 7 000 bonusových bodů!

Pokud se rozhodnete využít naší nabídky, klikněte na příslušný odkaz na našich stránkách. Jestliže jste zaregistrováni na magazínu Žena-in, budete mít formulář již vyplněný. Pak stačí, když uvedete svůj nick, aby se vám mohl přičíst bonus do soutěže, a způsob platby. Bonusové body vám budou připočteny do deseti dnů po zaplacení.  

Chcete-li soutěžit o zajímavé ceny, klikněte ZDE .