Paní Jarmila je žena středních let se dvěma dětmi, které po rozvodu vychovává sama. Před lety ji ve čtyři hodiny ráno probudila osamělá důchodkyně, bydlící o jedno patro níž a rozhořčeně jí sdělila, že  z jejího bytu protéká voda.

Chudák starší dáma měla vytopenou celou koupelnu i se záchodem a voda stále crčela a crčela.

 

Rozespalá Jarmila šla zkontrolovat inkriminované místnosti ve svém bytě a s hrůzou zjistila, že „odněkud“ skutečně teče. Nedokázala ovšem blíže specifikovat odkud, a tak se snažila uzavřít hlavní uzávěr. Ten ale odmítl poslušnost a rozhodl se zůstat v poloze, ve které nerušeně spočíval několik dlouhých let.

A mezitím voda vesele tekla, bohatě smáčela podlahu v horním bytě a velkoryse se hrnula do bytu spodního, kde zlomyslně vykonávala své dílo zkázy.

Paní Jarmila horečně přemýšlela, jak učinit této vodní přítrži zadost a její mozek jakoby vypnul. Ve čtyři ráno má slušný člověk přece spát a ona místo toho sháněla pohotovostní čísla pro různé havarijní situace.

 

Škoda, že tehdy ještě neexistovala karta ABA Lady, kterou poskytuje Autoklub Bohemia Assistance. Mohla by mít o problém méně.

Karta ABA Lady totiž pomůže vyřešit problém nejenom v případě nouze s vozidlem, ale prostřednictvím nové služby, Domácí asistence, zajistí i pomoc při havarijních situacích spojených s provozem domácnosti, kanceláře, chaty či chalupy. 

Na jednotném telefonním čísle centrálního dispečinku 1240 s celostátní působností je tak možno získat NONSTOP asistenci za výhodných podmínek.

 

Kdykoli a v kteroukoli hodinu se ocitnete v situaci – na silnici nebo v domácnosti -  kterou potřebujete bezodkladně řešit, vám může karta ABA Lady poskytnout neocenitelnou službu.

Stačí, když zavoláte na  uvedené číslo 1240 a některý z jednadvaceti profesionálně vyškolených operátorů již zařídí vše potřebné.

Podle typu havarijní situace vám zprostředkuje rychlou pomoc příslušného odborníka. Prostřednictvím karty ABA Lady si můžete zavolat např. technika či odtahovou službu k porouchanému vozidlu na silnici,  instalatéra, který vám uvolní ucpaný odpad, nebo opraví prasklý přívod vody,  pokud ztratíte klíče anebo si je zabouchnete doma, přispěchá vám vaše dveře otevřít zámečník, topenář vám zase třeba opraví a seřídí kotel…zrovna tak svou práci dobře odvede elektrikář, sklenář, či plynař.

 

Domácí asistence dále zahrnuje:

Služby v nepřetržitém provozu

pokrytí svými službami po celé ČR,

sledování výjezdu až do vyřešení celé situace,

zajištění služby partnera v nejbližším možném termínu, 

další speciální služby dle individuálních požadavků zákazníka.

 

Čtenářky magazínu Žena-in, které si kartu objednají prostřednictvím našich webových stránek, mají v současné době možnost získat kartu ABA za zvýhodněnou cenu 299 Kč. Zajímavá je jistě i možnost výrazného bodového bonusu, který získáte v naší soutěži Věrnost se vyplatí. Za zakoupenou kartu ABA LADY vám bude připočteno celkem 7 000 bonusových bodů!

Pokud se rozhodnete využít naší nabídky, klikněte na příslušný odkaz na našich stránkách.

Jestliže jste zaregistrováni na magazínu Žena-in, budete mít formulář již vyplněný.

Pak stačí, když uvedete svůj nick, aby se vám mohl přičíst bonus do soutěže a způsob platby. Bonusové body vám budou připočteny do deseti dnů po zaplacení.