Kvůli přetrvávajícím otazníkům kolem náhlé svatby již postaršího slavíka Karla Gotta (68) s dlouholetou partnerkou a zároveň matkou jeho dcery Charlotty Ivanou Macháčkovu (29), rozhodl se božský Karel uspořádat přátelské setkání s novináři, mezi kterými nechyběl ani zvěd z naší redakce.

 

Karel Gott stále nejeví výraznější známky senility a můžeme se domnívat, že právě mladá žena po jeho boku bude elementem, udržujícím ho v kondici. Se svým typickým světácky žoviálním vystupováním se slavný zpěvák přivítal se zástupci médií, poděkoval za gratulace k sňatku a od počátku bylo zřejmé, že mu na rozdíl od jeho ženy smršť blesků z fotoaparátů nijak zvlášť nevadí. Na Ivance – nyní již Gottové – byl vidět mírný despekt, ale zvládla to s úsměvem.

 

A co jsme se dozvěděli? Například to, že svatba opravdu nebyla plánovaná během cesty do Las Vegas, ale že zásnubní prstýnek dostala Ivana k Vánocům a den D v průběhu nadcházejícího roku očekávala. Že to bude tak brzy ale nečekala. Zlatý slavík Kája prozradil, že to bylo vlastně neočekávané i pro něho. Cestou od ruin podniku Frontier, kde s orchestrem Ladislava Štaidla kdysi půl roku dvakrát denně vystupoval, projížděli kolem legendárního „Little Church of the West“, kde své ano řekli například Elvis Presley či Clint Eastwood, a v tu ránu prý bylo rozhodnuto. Následoval telefonát přátelům, dlouhodobě pobývajícím v USA, a ti jim ochotně přijeli svědčit.

 

Tím se Karlovi splnil sen o romantické svatbě a podle svých slov sňatkem vstoupil do úplně nového života. Na otázku, kolik svatba celkem stála, odpověděl nepřímo. Prý se v Americe utrácet vyplatí, protože dolar je levný a vlastně ani takové účty nebere v potaz. Zřejmě problémy s placením složenek nemívá.

Reklama