Ahojky Nionetko a všechny ostatní,

tak to máme dneska pěkné téma, co? Přesně jak psala Nioneta, tak si také myslím, že za nevěru můžou oba, nejenom ten chlap, který je v danou chvilku pěknej „prevít, chlípník“...

Když mi byl můj mužský nevěrný, tak jsem za to tenkrát také mohla, i když jsem si to přiznala až po letech.

Ale o mém nevěrném manžílkovi jsem už psala nedávno při tématu „Nejlepší kamarádka“, tak už si nebudu vylévat srdíčko, ale napíši jenom jednu takovou malou příhodičku kolegyně.

Ona vlastně ani nebyla nevěrnicí, byla ještě svobodná, ale vyhlédla si jednoho moc pěkného, fakt fyzicky přitažlivého chlapa, navíc šéfa, ale „ženatého“. Už se o něm proslýchalo, že má také rád opačné pohlaví, že se nevyhýbá krátkodobým vztahům s mladšími krásnými kolegyněmi, tak skoro nic nebránilo tomu, aby po něm „vyjela“.

Povídání, namlouvání, společné romantické večeře - už plánovala i první společnou schůzku u ní na ubytovně. Vše si pochvalovala, skoro se i zamilovávala a bála se, aby nebyla přistižena jeho manželkou, nebo aby jí to nikdo nedonesl. No samozřejmě, jak se v životě asi tak stává, manželce to někdo prásknul.

No a věřte, že je ta milá paní dokonce při jejich první schůzce načapala. Zapojila do toho tenkrát i paní vrátnou, no byla to velká aféra, když mi to kolegyně vyprávěla, už se jenom smála a já si na to vzpomenu vždycky při hlášce, která při tomto jejím románku vznikla...

 

"A výplatu má taky malou!" To o svém manželovi vykřikla paní, když odcházela z ubytovny. Jana od té doby takhle hodnotila své partnery a já věděla, že si s nimi v pelíšku moc neužila.
Ahojky a hezký den 

 

mamoutek

 


Ahojky mamoutku ;o) Tak ona věta: A výplatu má také malou!, fakt nemá chybu ;o))))
Díky za příběh, který mi vykouzlil úsměv na tváři ;o)

 

Reklama