Dnes nebude řeč o svatebních šatech, ale o novém trendu, jak nosit bílou. Bílá barva patří vedle černé ke stálicím. Jinak tomu není ani letos. Dokonce se dá říct, že svoji konkurentku tentokrát zastíní. Bude se nosit doslova od hlavy k patám.

Oproti jiným sezonám, kdy bílá ostatním barvám jen sekundovala, se letos stane dominantní, takže milovnice a obdivovatelky bílé, nastal váš čas. Máte šanci zazářit, a to doslova a do písmene, protože nejvíc in bude čistá křídově bílá. Tentokrát zapomeňte na smetanovou nebo našedlou. Bílá musí svítit na všem, včetně doplňků jako jsou kabelky, pásky, boty a bižuterie.

bílá

Prozradím vám jen pár triků, jak v bílé vypadat nejlépe, a nepřipomínat laborantku ve sterilním plášti. Abyste tomu zabránily, vybírejte bílé oblečení ozvláštněné trochou krajky, výšivky nebo nějaké struktury či řasení. Dobrou službu vám udělá i transparentní materiál. Zajímavě působí i decentnější prvky jako třeba výrazné štepování, ažury nebo žabičkování

Krásně vypadá kontrast matu a lesku. No jen si představte matový len, bavlněné piké, nebo nějaký vrapovaný materiál vedle hedvábného saténu. Můžu vám zaručit, že to vypadá fantasticky.

bílá

Já osobně na bílou nedám dopustit a vůbec mi nevadí, že ji musím denně prát.

Další články o barvách a vzorech v jarních trendech

Reklama