Přípravky pro tvarování účesů prožívají v posledních letech velký rozmach. To platí zejména pro tvarovací gely, kde velkou část uživatelů tvoří také muži. Mini laky na vlasy pak ocení zejména dámy, které rády mívají vše po ruce ve své kabelce.

 

Dlouhotrvající  fixace bez kompromisů

Pro všechny, kteří mají velké plány, nyní Schwarzkopf & Henkel nabízí dva mega gely značky Drei Wetter Taft v tubách o obsahu 250 ml pro tvarování  bez hranic.

·         Drei Wetter Taft Power Styling Gel (černý) zachovává tvar účesu a zároveň vlasy posiluje.

·         Drei Wetter Taft Ultra Styling Gel (modrý) je určen pro dlouhodobou ultra silnou fixaci účesu.  Šetrné složení bez obsahu alkoholu zaručuje zdravý lesk a neklade Vaší kreativitě žádné meze.

Ať už je účes jakkoliv extravagantní, nové stylingové přípravky Drei Wetter Taft s recepturou pro 24hodinovou ochranu dodají vlasům ultra pevný tvar,  který vydrží celý den i noc.

Nová generace stylingových gelů Drei Wetter Taft umožňuje snadné a rychlé vytvoření i těch nejkreativnějších účesů. Podle typu tyto přípravky propůjčují vlasům tvar, lesk nebo objem a jsou tak nepostradatelným víceúčelovým pomocníkem pro tvorbu osobitých účesů.

Obě dvě varianty mega gelů jsou k dostání v maloobchodní síti za 105 korun.

Malý sprej, ale velký účinek kdykoliv potřebujete.

Aby účes vydržel celý den a uchoval si dokonalý tvar až do pozdního večera, je nejlépe jej zpevnit pomocí laku na vlasy. Schwarzkopf & Henkel nyní nabízí speciální mini laky na vlasy Drei Wetter Taft v praktické 75ml lahvičce, které se vejdou do každé kabelky nebo zavazadla. 

K dispozici jsou dvě varianty

        Pro Ultra silnou fixaci (modrá)

        Pro lesk vlasů (červená).

Mini spreje Drei Wetter Taft jsou k dostání v maloobchodní síti za 49 Kč.