Tak už je to tady, milé ženy-in. Končím. Odcházím. Prostě pac a pusu. Život je změna a já mám v horoskopu na tenhle rok napsáno, že těch změn bude požehnaně – a i když se horoskopy nijak neřídím, můžu se na ně aspoň vymlouvat :).

A tak jsem si řekla, že než se s Vámi rozloučím, tak se Vám k něčemu přiznám :).

Za ty necelé dva roky na Ženě-in jsem toho napsala hodně. Občas jsem si připadala jako chrlič – co napršelo... A zdaleka ne všechno byly dobré články. A některé se Vám prostě nelíbily. A párkrát jste mě taky pěkně naštvaly. A pobavily. A taky potěšily. Především tím, že zdaleka nečtete jen články o holení, sexu a hubnutí. Že čas od času čtete i vážná témata, u kterých jsem to vlastně ani moc nečekala. A za to Vám musím poděkovat.

A ještě něco – tu a tam jste v diskusích pod články psaly, že se Vám redakce snaží něco podsunout. O něčem Vás přesvědčit. Nevím, jak redakce, ale já se fakt snažila :). Ale nikdy to nebyla ani levice, ani pravice, i když mě z toho čas od času někdo podezříval, ani žádná jiná politická ice. Naopak, jestli mi o něco šlo, tak to bylo vytáhnout z Vás Vaše originální, skutečné názory. Ty, nad nimiž se opravdu zamyslíte. Protože jestli jsem něčeho skutečně zastáncem, je to občanská společnost. A ta vyžaduje lidi, kteří se zajímají o svět kolem sebe, přemýšlí o něm a nebojí se přijmout odpovědnost za vlastní rozhodnutí. A mají vlastní hlavu. Tak ji prosím mějte :).

A teď už konec filosofování – přeju Vám všem šťastný a úspěšný rok 2008, tady - na Ženě-in - i kdekoliv jinde chcete, a někdy se na Vás sem přijdu podívat a něco Vám podsunout :).

P.S.: A nebuďte moc zlí na nové redaktory :).

Reklama