Čtyři kluci zpívají o lásce - kdo by to mohl být? Horkých favoritů je jistě více, ale já pro vás dnes na vlnách Rádia Merci a ŽENA-IN.cz vybral slavné Beatles...

Život bez lásky - to prostě není možné. Věděli to už slavní Beatles. Vy si je můžete poslechnout právě teď na vlnách Rádia Merci a ŽENA-IN:cz.


Moje přání je pro všechny lidičky, kteří si zrovna dnes myslí, že je nemá nikdo rád. Zkuste se kolem sebe rozhlédnout. Určitě najdete aspoň jednu spřízněnou duši. Já Vám přeji objevit tu lásku, to přátelství, tu spřízněnou duši.

musilovahana


Dobrý den všem,
jelikož nemám partnera, tak přáníčko posílám alespoň všem zamilovaným lidem, ať jsou na sebe hodní a spolu šťastní.
Cahoun


Chtěla bych popřát všem. Kdo má, ať užívá, kdo hledá, ať najde, kdo nehledá, zapomněl, nebo už nechce, ať pochopí, že hledat má.
Radka

Pozn. red.: Příspěvky neprošly jazykovou korekturou.

Téma dne 14. února 2012: Valenýnské rádio

Pošlete dnes zamilované přáníčko a vyhrajte dva balíčky Merci v hodnotě 500 korun!

Přáníčka pro své partnery posílejte z adresy www.merciradio.cz, kde najdete návodnou šablonu pro jejich odesílání. Přáníčka ale neposílejte přímo vašemu miláčkovi, ale na náš redakční e-mail (viz níže). Do přáníčka nezapomeňte napsat, komu a za co píseň posíláte, a také svůj nick v magazínu ŽENA-IN.cz.

Z přáníček, které k nám do redakce během dneška (14.2.2012) přijdou do 16.00 hodin, vylosuji dvě čtenářky, které odměním výše zmíněným dárkem.

Nejkrásnější a nejoriginálnější přáníčka budu také uveřejňovat jako novinky v magazínu a k nim přikládat pěkné zamilované písničky dle redakčního výběru.

  • www.merciradio.cz
    (Pozor z této adresy neposílejte do redakce písničky, ale jen přáníčka. Písnička by nepřišla během dnešního dne, proto ji pro vás tentokrát vybere redakce. To ale neznamená, že nemůžete ze stejné adresy posílat písničky na jiný den svému miláčkovi i nadále na jeho e-mail.)
  • Redakční e-mail (vykopírujte si): Redakce@zena-in.cz

Merci

Reklama