Mít doma masochistu může být pro nesadistku zkraje celkem legrace, ale vztah také může být zatěžující. Lenka je hodná, ale postrádá schopnost být průrazná. Naštěstí má bratra, kterému nechybí smysl pro humor a průraznost by mohl rozdávat…

Oba rodiče zemřeli, a tak Lenka vyrůstala od patnácti jen se starším bratrem. Jsou oba moji společní známí.

Z objevů, které Lenka od svých šestnácti let vodila domů, by nebyl nadšen ani největší liberál. Zloděj automobilů, cikán právě opustivší nápravný ústav, chovatel pavouků, jehož tělo vypadalo jako omalovánky a hlava díky piercingu umístěném na temeni a bradě jako veliká jitrnice. Nebo o 25 roků straší podivný „sběratel kostí“. Lenka je prostě moc velký dobrák a také je trochu naivní, až dětská, na svých dvacet dva let. Člověk po zkušenostech trnul hrůzou, CO přitáhne příště.  

Tak to tu ještě nebylo

Když přivedla ukázat toho posledního, zašuměli jsme překvapením. Pěkný, urostlý, dokonce pozdravil. Během návštěvy u nás se choval, jako by právě promoval na univerzitě bontonu.

Trochu nám bylo divné, že za ní běhal doslova jako pejsek a jeho komunikace s ní připomínala moment, když se vám rozlije sklenice s marmeládou a stéká a stéká…
„Lásečko, Lendinko, krásná paní.“
„Ano, samozřejmě, zajisté, udělám, posloužím, donesu, podám… ňu ňu.“
Vinul se kolem ní jako břečťan.

Museli jsme si přidržovat oči, aby nám nevypadly ve chvíli, když se při odchodu Lenka sklonila, aby si vzala boty. Vymrštil se jako pružina a s výkřikem „ooo ne, ooo ne“ se střemhlav vrhnul k zemi a nejenže jí boty podal, on jí je také obul i zavázal. Nato zamilovaně pohladil kličku tkaničky a odkráčeli. Stáli jsme na chodbě jako krystaly soli.

Okamžitě jsme se vrhli k telefonu a volali jejího bratra Mirka, se kterým sdílela rozdělený byt.

V noci ho má na háku!

Ani mi o tom magorovi nemluv! To se nedá povídat, normálně se přijď podívat. Co udělal z ložnice, to si nevymyslíš,“ reagoval později Mirek rozzlobeně.

Prostřední část stropu zdobil parádní hák, za který by se nestyděl nejeden stavební jeřáb. V poličkách se to hemžilo pomůckami jako ve středověku.

Ty vole, tady je v platnosti právo útrpné?“ zažertovala jsem.

Vejská tady každou noc jako eunuch, pako jedno. Ta ho mydlí, on se plazí po zemi a já se zblázním,“ komentoval to Mirek.
A ono to Lenku baví?“ ptáme se s úsměvem.

To víš, že ji to nebaví, jenže ta dobrota sama není schopná se s ním rozejít. Než se vrátila z práce, instaloval tady tenhle hák! Tam se nechává věšet. Nevím, co s tím budem dělat, až se s ním konečně rozejde a najde si někoho normálního, dyť todle není možný.

No co, pověsíš si tam boxovací pytel,“ žertovali jsme.
A proč mu to neřekne? Proč ho nepošle pryč?“

Jednou to zkusila, brečel a klečel, pak se řezal. Je jí ho líto, tak ho mydlí.

Kujujujuůůůůůůůů

Ptali jsme se Lenky, jestli z takového sexu, na který není stavěná, vůbec něco někdy má.

No málo, spíš ale jen srandu. Každopádně poznám, když už je. To musím být nahoře a pokaždé, když tedy jako dosednu, tak on řekne děkuju,“ vypráví. No a ta intenzita se zvyšuje. Když začne dělat děkuju, kuju, kuju, kujujujujuůůůůůůů, tak to znamená, že se mu to líbilo,“ líčí s trpkým úsměvem a my brečíme smíchy.

Jinak je to ale na nic. Nebaví mě to, to jsem nechtěla. Myslela jsem… byl takovej hodnej, sympatickej, jenže je skutečně ujetej, a to já nejsem. Nechce se hnout, řek, že se zabije,“ postěžovala si.

Bodejť jo, ty dobráku jeden. Když u něj po večerech tancuješ s důtkama a šlapeš mu po chodidlech, musí být blahem bez sebe. Tak to nedělej.
Hm… spíš bych chtěla, aby mě opustil sám, abych neměla pocit, že jsem mu ublížila. Ta výbava ho stála tisíce, furt chce nějaký hry, má fantazii jako blázen, je to děsný. Neumíš si představit, jaký je v latexu vedro.

Tak a kukej!

Když ho nelze přesvědčit, musíme ho naštvat. Použijem jeho zbraně,“ zahlásil Mirek po pár dnech. „Však on tě opustí sám, ségra, a ještě rád,“ pravil spiklenecky.
Plán měl krutý.

Když vyprávěli, co vyvedli, litovala jsem, že to nenatočili. Mám pro tebe novou prima hru,“ oznámila mu za pár dnů Lenka, když se ještě několikrát pokusila mu vysvětlit, že s ním nechce být, a on se nato jal demonstrovat několik kvalitních sebevražd.

Umístila ho spoutaného, zcela nahého na jezdicí židli a zavázala mu oči.
Vrněl blahem.

Jsem ukrutná a zlá otrokářka a ty jsi malý červ, který bude teď poslouchat, jinak tě budu trestat! Ho ho,“ dávala si Lenka záležet, aby ho dostala do varu. Říkal básničky, štěkal, mňoukal, mečel a byl v extázi.

A teď kukééééj!!“ zařvala a vrazila mu na uši sluchátka.

Kukal poctivě, urputně a procítěně.
Ani si nemohl všimnout, že ho ti dva odvezli do výtahu a zmáčkli přízemí.

Paní z desátého patra se málem zhroutila, když se otevřely dveře zdviže a ona spatřila nahého chlapa s erekcí, kterak sedě na židli hystericky kuká.
Debile vyšahanej!“ odměnila ho tato mladá dáma za produkci a zavolala manžela.
Ten ho vzal a se slovy: „Tady si kukej, ty úchyle,“ jej odvezl pod dům před hospodu.
Sklidil dlouhý, bouřlivý aplaus.

Opustil ji spolu se svým lodním kufrem plným bičíků a pout ochotně ještě ten večer.

Brutální, leč efektivní. Co jiného s ním? Šanci dostal, a ne jednu…

Reklama