Udobřit si přírodu má velký smysl, což může potvrdit i Jitka Čvančarová. Léta dojížděla do kosmetického salonu Babor Beauty Spa až do Teplic. S nadšením tedy přivítala, když se dozvěděla, že nyní je její oblíbený salon konečně i v Praze.

Společně s Jitkou se přišli nechat ošetřit a prožít příjemný a oddechový den i Zlata Adamovská, Michal Dvořák, Simona Dvořáková, Vanda Hybnerová, Lumír Olšovský, Anna Polívková, Marika Šoposká a Lenka Zahradnická. „Pokládám za velmi důležité, aby žena byla upravená, a když kultivovaná, tak i pěstěná. Je nezbytné, třeba i jen jednou za čas, udělat něco pro sebe. Obklopit se profesionalitou a kvalitou. Proto jsem jezdila do Babor Beauty Spa i tolik kilometrů. Jsem nadšená, že to teď budu mít téměř za rohem. Obdivuji nejen jejich kvalitu a velmi přátelské prostředí, ale i jejich dobrosrdečnost. Babor je totiž jedním z dlouhodobých podporovatelů našich pacientů s nemocí motýlích křídel. Nezištně a neokázale podporuji Debru jak jen mohu, a to samo o sobě je vypovídající,“ řekla věčně usměvavá Jitka Čvančarová, která to teď bude mít do salonu blízko.

fas

fd

V tomto salonu se používá pouze přírodní německá kosmetika Babor, která neobsahuje přidané chemické látky a k pleti každého věku je velmi milostivá. Každá z VIP návštěvnic si mohla vyzkoušet relaxační a omlazující procedury, kterých má Babor v nabídce hned několik. VIP klienti si libovali především v ošetření obličeje, ale Babor nabízí širokou škálu procedur, které se starají také o tělo. Není se čemu divit, že byla Jitka Čvančarová ochotná dojíždět takovou dálku. V salonu panuje velmi příjemná a uklidňující atmosféra, která vzbuzuje silně profesionální dojem.

as

dsa

„S kosmetikou Babor se setkávám podruhé, věřím, že ne naposledy, protože prostředí, ve kterém jsem se dnes ocitla mě velmi zaujalo, je to tady velice krásné a vím, že se sem brzy vrátím.,“ rozhlížela se po salonu a  uznale  komentovala Zlata Adamovská.

sfa

A jak to mají naše celebrity s kosmetickými salony? Navštěvují je často? To byla má otázka, která směřovala právě na ně a odpovědi mě velmi překvapily.

Vanda Hybnerová: „Já jsem nikdy nebyla na kosmetice, takže nenavštěvuji :-).“

Lenka Zahradická: „Ne, nenavštěvuji, já jsem tady dnes poprvé :-).“

Zlata Adamovská: „Vůbec, ne. Já navštěvuji kosmetické salóny tak maximálně dvakrát do roka.“

 sad

Opodál jsem si všimla sympatického a milého Lumíra Olšovského a doufala, že i přesto, že je muž, tak je stálým klientem kosmetických salonů. Takže jsem ho vyrušila od skleničky šampaňského a položila mu stejnou otázku jako dámám.
„Už jo, už jsem byl dvakrát :-). Teda jestli do toho počítáme i bahenní lázeň, tu jsem teď dopřál v Třeboni, kde jsem se válel v takové té rašelině :-). Většinou se nenechávám opečovávat, vím, že je to škoda. Já se mažu vším co doma najdu, co dostanu k narozeninám a Vánocům a to je tak vše. Ale až budu mít více volna, tak slibuju, že budu chodit na ty lehátka a nechávat se hladit :-).“

A jak jste na tom vy? Necháváte se hýčkat v kosmetických salonech?

Reklama