Ne, tohle musí být vtip. Anebo to není vtip a jeden pláče!!

Čtěte pozorně, neb to stojí za to! Sice to vydaly před chvilkou Novinky. cz, ale třeba byste si nevšimli!

Mohd Noor, kterého v minulém týdnu pustili z drogové léčebny, uvedl, že je připraven vrátit se zpět do obyčejného života a naplnit všechny tužby své 108leté ženy.

A ta má jasno, chtěla by přidat do rodiny dalšího člena. Dítě.

"Pokoušeli jsme se o dítě již dříve, ale bohužel věk mé ženy je v tomto ohledu překážkou. Rozhodli jsme se tedy, že bude jednodušší dítě adoptovat. Chtěli bychom v ideálním případě chlapce," uvedl 38letý manžel, který se podrobil 18měsíční ozdravné kúře, která ho snad konečně zbavila závislosti na drogách.

Muž uvedl, že cítí, že by přítomnost dítěte udělala jejich společný domov v Kuala Berang ještě štastnější.

Adoptovat chtějí co nejdříve

"Žena souhlasila s tím, že bychom měli adoptovat dítě co nejdříve to bude možné. Dokonce už mě upozornila, kde se nachází obchod s vybavením pro děti. Když jsem viděl, s jakým nadšením mi to ukazuje, došlo mi, že to dítě opravdu chce," uvedl Mohd Noor.

Mladý muž by si přál adoptovat batole, protože si uvědomuje, že péče o dítě bude z naprosté většiny na něm. "Nemohu od ženy očekávat, že bude ve svém věku pobíhat kolem něj a pečovat o něj, zatímco já budu pracovat, abych uživil rodinu," dodal manžel.


Howk

Skoro to vypadá, že stařenka se mocně sjíždí s manželem, ale jeho chytli. Nebo nebyl 18 měsíců na odvykačce, ale naopak absolvoval nějaký hodně nadupaný makovicový dýchánek :-))))

Reklama