Pár příkladů, uvedeno po generacích:

 

Naše maminky, v dobré víře a v duchu pořekadla, že láska prochází žaludkem, připravují na sobotní oběd gulášek se šesti a v množství asi tak pro celý náš rod až do minulého století. A když nedojíte, přichází nezbytná otázka. „Tobě to nechutná? No jo, ty seš na lepší!“ Vyřčenou výčitku neunesete a objednáte si „už jen dva“ knedlíky navíc. Je to vynikající, mami!

 

A co naše generace? Posedlí prací, hnaní zvyšujícím se tlakem na produktivitu? Je ráno. Ups! 7:30, zaspal jsem. Rychle usrkneme kávy při přebíhání od koupelny k šatně. Ještě vázanku. Milující žena se už po tisící zbytečně zeptá. „A snídat nebudeš?“ „Už musím letět, miláčku, mějte se krásně, zavoláme si!“ zní odpověď z otevřeného okénka odjíždějícího vozu.

 

Pak tři schůzky, příprava na zítřejší sezení s ředitelem, a to máte udělat business plán na další dva roky. To bude do půlnoci. 30 deka salámu a čtvrtku chleba s sebou. Pokračovat asi není třeba. 


A naši mladší sourozenci, či naše děti? V peněžence lístky do školní jídelny a v tašce pečlivě připravená svačina. Vše končí v koši. Svačinu nahradí Snickers, dávali to v TV, je to super! A na oběd jdeme k McDonaldovi – super nabídka, pětkrát větší hranolky a cola v kýblu. To bude paráda!

 

 

 

 

 

A jsme zase na začátku. NutriCare je nedávno založená značka profesionálního systému stravování, která si předsevzala vytvořit v naší společnosti z normálního a zdravého způsobu života a zdravé výživy něco samozřejmého. Zdá se Vám to nepochopitelné? Něco jako dělat tlumočníka z češtiny do češtiny? Na první pohled snad.

 

Na druhý pohled už je to horší a pro nás – pracovníky z NutriCare, z mnoha pohledů úkol jako hrom.

Z obavy o zdraví našich rodičů, proto, abychom mohli za pár let hrát fotbal s našimi dospívajícími dětmi a proto, aby naše děti nevstoupily do produktivního věku v pracovním úborku velikosti XXL a s podlomeným zdravím.

 

Někde je třeba začít. A protože nejlépe známe sami sebe, začali jsme tedy u sebe. Našli jsme ty nejlepší z oborů zdravého životního stylu, kteří se touto tématikou zabývají celý život, rozumějí mu a vědí, proč je tak důležitý. Jejich postřehy, názory, zkušenosti, doporučení a návody jsme vzali a zabalili je do několika výživových programů zaměřených na lidi s různým životním postojem, na lidi s rozdílným životním stylem.

 

Vzniklo tedy 5 produktových řad zaměřených na

1)       hubnutí – Slim, pro lidi, kteří z různých důvodů potřebují regulovat svoji aktuální váhu

2)       na dostatečný kalorický příjem – Active, pro lidi výrazně soustředěné na sportovní vyžití nebo jinak vynakládají mnoho energie

3)       na zdravou výživu – Fresh – pro lidi, kteří chtějí jíst a žít zdravě

4)       optimální rozložení stavy – Mama – pro těhotné a maminky, jejichž zdravotní stav přímo ovlivňuje další život

5)       na časově zaneprázdněné – office – pro manažery, kteří z nedostatku času nemají možnost jiného způsobu zdravého stravování

 

Všechny řady mají jedno společné. Základ jídelníčku vytvořila jedna z nejvyhlášenějších dietoložek v ČR, MUDr. Kunová. Suroviny, ze kterých jsou jídla vyráběna, jsou pouze čerstvé přírodní produkty bez konzervantů a přísad. A vše, co jíte, jsou skutečná jídla, která znáte ze svých kuchyní. Jsou jen optimálně poskládaná a v množství odpovídajícímu vašim dispozicím.

 

A v čem tedy tkví půvab NutriCare nyní? Je to vlastně škola. Vstupem do programu měníte své stravovací návyky. Jíte kvalitní jídla v množství, které vaše tělo a váš životní režim vyžaduje. A současná síla značky NutriCare je soustředěna do servisu, který je kolem celého programu vystaven. Náš zákazník si objedná jídlo na internetu, uvede adresu, kam mu máme zavézt každý den jeho stravovací režim v podobě snídaně, svačiny, oběda, svačiny a večeře, nestará se o nákupy, o čas na oběd, ten si s jídlem v ruce udělá vždy, o množství, o kalorické hodnoty, jen jí. Jí zdravě, správně a navíc, pokud uzná za vhodné, pod dohledem našich dietologů. 75 % našich klientů vstupuje do programu s cílem snížit váhu. A svých cílů, samozřejmě při dodržování programu, dosahuje 98 % klientů. Tento servis samozřejmě znamená relativně vysoké náklady. Relativní je slovo na svém místě. Je třeba brát do úvahy, že den s NutriCare vyzkoušíte za 499,- Kč, ale 120,- z toho činí doprava a zbytek připadá na 5 jídel na celý den a jejich zabalení.

 

Přesto, dnes jsme dál. Našich necelých 1000 klientů, kteří s námi program absolvovali, či se ho aktuálně účastní, jsou spokojeni a vidí jednoznačné výsledky. Proto se chystáme rozšířit naše služby i pro lidi, kteří by rádi žili zdravě či zhubli, ale náklady jsou pro ně vysoké, nebo nehledají nabízený servis nebo jen nejsou z regionu hlavního města, kde své služby poskytujeme. V brzké budoucnosti uveřejníme na našich webových stránkách www.nutricare.cz kompletní jídelníčky jednotlivých řad společně s nutričními hodnotami. Kvalitu a cenu potravin si určíte sami. Kdo nehledá poskytovaný servis, může žít svůj „NutriCare Fresh life“ podle svých možností.

Reklama