Dobrý den,

v Praze bydlím v malé garsonce, a v rámci původního nábytku jsem měla jenom malý, 80 cm úzký gaučík (tomu se fakt nedalo říkat „široký"). Tak nějak se stalo, že se ke mně postupem času nastěhovaly 3 kočičky - dvě útulkové, které byly moje, a kocourek, kterého jsem se zase snažila umístit já. Holky měly být plaché - ovšem byly jen první dny či týdny, a oblíbily si spát v mé posteli. Kocour to samé. Takže jsem musela chodit spát až kolem půlnoci, kdy se mí miláčkové vyhajali" a šli si hrát, a já měla konečně postel, aspoň teda na chvilku, než mě zase obložili".

Loni jsem si koupila postel větší, 140 cm širokou, a to probíhalo podobným způsobem, až na to, že do ní jsme se vešli všichni 4. Pořídila jsem si i malý polštářek s flaušovým povlakem - ovšem nedopadlo to dobře. Usínala jsem s hlavou na polštářku, budila jsem se s hlavou zkroucenou a na polštářku - kočka! Tak jsem si pořídila ještě jeden, a dopadlo to úplně stejně - na jednom kočka, na druhém kocour, a já kdesi dole :-).

Dnes už má kocourek nový domov, jedna kočička mi okupuje polštář, já spím na jeho kraji, a druhá spí v nohách. 

Držte mi prosím palce, dnes se ke mně má nastěhovat další kočička na umístění" a já tiše doufám, že se do postele stále ještě budu schopna vejít :-).

Hezký den a kočkám zdar!
Irena


Tak tak, kočkám a vůbec všem chlupáčům zdar! A my děkujeme za pěkný příspěvek :).

Mě takhle z postele vystrnaďují psiska - ten větší se umí protáhnout tak, že se opře tlapkama o zeď a zádama mě prostě shodí z postele :).

A s kým spíte Vy, ženy-in? Vejdete se na postel? Napište mi o tom na redakce@zena-in.cz!

Reklama