Jak je možné, že kondom stále praská - tuhle záhadu řeší čtenářka Kometa, respektive její sestra. Téma dne zní: Veselé historky s prezervativy.

Z prasklého kondomu může být polízanice na devět měsíců a potom závazek na celý život. Své o tom ví čtenářka Kometa...


Dobrý den, k dnešnímu tématu napíši dva zážitky, jeden moc humorný není a ten druhý mě naopak hodně pobavil.
Nejsem zastánce hormonální antikoncepce, a proto jsme se s manželem rozhodli pro kondom. Vím, že existuje spousta jiných variant, ale tahle mě přišla nejjednodušší. Můj pocit je ten, že se vlastně nemůže nic stát, když ta věcička je zabalená celá a hlavně já přeci nepatřím k těm ženám, co řeší nechtěné těhotenství.
Svoje dvě děti jsem měla naplánované. Vypadalo to u nás asi následovně: „ Miláčku chtěla bych miminko." Tak jo, za 14 dní mám super zprávu jsem těhotná.
Když Laurinka měla dva roky, přišla jsem o práci, kterou jsem měla při mateřské a tak jsem musela do práce. Šlo to velmi rychle, chůva, smlouva zaučení, moje první služba sama. Měla jsem úžasnou práci a byla jsem šťastná jako blecha - vůbec netuším, jak vypadá šťastná blech, ale myslím si, že všichni víte jak to je, že? Asi za další měsíc jsem zjistila, že jsem těhotná. Moje kamarádka, když jsem jí volala, myslela, že někdo umřel. Manžel se k tomu postavil hrdě a povídá mi: „ Já vím, kdy se to stalo, asi před třemi týdny, on ten kondom praskl." Super a já o ničem nevěděla skvělé. U doktorky jsem potřebovala potvrdit těhotenství. Při jejím dotazu kolikátý týden jsem těhotná, s jistotou jsem odpověděla, že ve třetím týdnu. Ultrazvuk potvrdil moje těhotenství, ale né třetí týden, ale třetí měsíc. Do smíchu mi nebylo, ale za sedm měsíců se nám narodila nádherná zdravá holčička.
Včera mě pobavila sestra, která se pořád trápí tím, že jim praská kondom a že vlastně netuší čím to je. Tak že co se stane, když si oblečeš malé plátěné kalhoty a sedneš si v nich? Byla v šoku, protože netušila, že existují velikosti kondomů. No jo příroda nás neobdařila stejnou velikostí . :-D

Přeji krásný zbytek dne vaše,
Kometa

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 15. března 2011: Veselé historky s kondomy

  • Máte nějakou humornou historku s prezervativy? Sem s ní!

Posílejte mi dnes (úterý 15. března) do 15.00 hodin své příběhy s prezervativy. Nemusí jít nutně o historky z erotických chvil. Asi všichni jsme si nějakou tu vtipnou či trapnou chvilku s kondomem užili - podělte se o své zážitky s ostatními čtenářkami. Příběh, který mě nejvíce pobaví odměním knihou sexuologa Petra Weisse: Sloupky o sexu a přidám k ní ještě (jak jinak) balíček kondomů. Chcete-li mít větší šanci na uveřejnění a také šanci na zmíněný knižní a pryžový dárek, ať je váš text dlouhý alespoň jako tento odstavec. Zasílejte ho na redakční e-mailovou adresu, uvedenou níže a neopomeňte do předmětu uvést heslo.

sloupky

Reklama