Jít si za svými sny a věřit! To je gró života. Bára si před rokem dala předsevzetí, že konečně zhubne a najde si nového partnera, kterému nebude vadit její malá dcera. Osud a odhodlanost jí dala to, po čem tak dlouho toužila.

„Asi rok po narození dcery se na nás partner vykašlal, do toho mi zemřel milovaný otec a bratr,“ začíná své vyprávění Bára. Ta se s rodinou tragédií a s životem svobodné maminky nemohla smířit. Žal utápěla v jídle, takže její váha rapidně stoupala. Z hubené atraktivní ženy se stala obézní mamina, která se o sebe absolutně nestarala. Kromě toho nenáviděla všechny muže. Sabotovala jakýkoliv zájem z jejich strany. Po dvou letech si řekla dost a začala jednat.

Byl konec roku 2015, takže si Bára řekla, že je ideální čas vzít osud do svých rukou a začít opět žít. „První, co jsem si slíbila, bylo, že na sobě pořádně zapracuju. Bylo mi jasné, že to bude běh na dlouhou trať, ale byla jsem odhodlaná. Odraz v zrcadle mě děsil. Jako malý bonus jsem si řekla, že přestanu kroutit hlavu na různá pozvání ze stran mužů a začnu se poohlížet po partnerovi a tátovi pro mou dcerku.“

žena

Nenechte si ujít:

Bára ihned v prvním týdnu nového roku začala chodit do fitka. „Absolutně jsem se tam necítila. Všude krásné a hubené ženy, které na mě koukaly jako na lůzu společnosti. Ač jsem probrečela první měsíc, nevzdala jsem to. Objednala jsem si trenéra a začala řehole.“ První výsledky se dostavily brzy. Bára začala hubnout, a navíc o ni začal jevit zájem její trenér. „Zprvu jsem myslela, že si ze mě utahuje. On mohl mít kteroukoliv fitness princeznu, ale chtěl mě, protivnou a stále tlustou. Vzpomněla jsem si na své sliby a na nabídku večeře jsem kývla.“

Je to přesně jeden rok od Bářina předsevzetí. A jak to s ní vypadá? Zhubla již 36 kilo z vytoužených 45. Změnila styl oblékání, nechala se ostříhat a pečuje o sebe. Konečně se jí navrátilo ztracené sebevědomí. S trenérem jim to sice nevyšlo, ale s výživovým poradcem ano. Už přes půl roku je Bára ve šťastném vztahu, a dokonce ho již představila dcerce. „Nechci nic zakřiknout, ale vypadá to, že konečně se na mě usmálo štěstí. I moje mamka si našla nového partnera a už nestrádá. Je důležité si uvědomit, že náš život je pouze v našich rukách, takže jednejte, pokud po něčem opravdu toužíte! Hlavně věřte,“ uzavírá vyprávění Bára.

Proměňte svůj život v sen, a své sny ve skutečnost.
Antoine de Saint-Exupéry

Zdroj: www.citaty.net

Zdroj fotografií: www.shutterstock.com

Čtěte také:

Reklama