Charismatický herec Pierce Brosnan se prvně oženil v roce 1980. Jeho vyvolenou byla Cassandra Harris, která po 11 letech podlehla rakovině vaječníků. Jeho druhou ženou je bývalá žurnalistka Keely Shaye Smith. Tu poznal v roce 1994 a v roce 2001 ji pojal za svou choť. Pierce je označován za opravdového muže, který se nebojí projevit své city ani na veřejnosti. Keely neustále opěvuje a ctí. I přesto, že přibrala několik kilo, pro něj je stále ženou číslo jedna.

Willu Smithovi to vyšlo až na druhý pokus. Se svou první ženou Sheree Zampino byly manželé necelé tři roky. Poté při natáčení kultovního seriálu Fresh Prince potkal atraktivní Jadu. Tu si v roce 1997 vzal za ženu. I přesto, že jsou spolu již přes dvacet let, stále jim to prý perfektně klape. V pořadu světově známé Oprah Winfrey Jada Pinkett Smith prozradila tajemství jejich fungujícího vztahu, který jim spousta páru závidí. To tkví v tom, že atraktivní herečka svého manžela nijak nestíhá. Takže dámy, pokud chcete být ideální partnerkou, nebuďte stíhačky!

Victoria a David Beckhamovi patří k nejkrásnějším a nejvlivnějším párům světa. Jsou pro mnohé inspirací, to nejen svým vzhledem, ale i tím, že jsou tak dlouho spolu. Bývalá členka dívčí skupiny Spice Girls a profesionální fotbalista se brali v roce 1999. Ač média jejich vztah zatracovala, určovala jej k brzkému konci, oni dokázali, že láska i nepřející novináře přenáší. Manželé spolu mají čtyři nádherné děti, tři syny a dceru. Oba dva si navzájem dokazují svou náklonnost i přes sociální sítě, kde jsou jejich snímky jedny z nejúspěšnějších. 

Když se dva milují a ctí může jim manželství vydržet opravdu dlouho. Zářným příkladem je manželství Toma Hankse a Rity Wilson. Pár si své ano řekl v roce 1988 a od té doby jsou stále spolu. A i tentokrát to bylo až nu druhý pokus. Tom byl už jednou ženatý, jeho paní byla v letech 1978–1987 Samantha Leves. Představitel Forresta Gumpa si pečlivě střeží své soukromí, ale jeho paní sociální sítě čas od času zásobuje stále zamilovanými fotkami.

Meryl Streep a Don Gummer jsou manželé od roku roce 1978. Mají spolu čtyři děti, které možná budete znát, především pak dcery Mamie a Grace. Ty se staly po vzoru matky herečkami. Meryl si spolu s Donem snaží svě soukromí střežit. Právě proto naleznete jen pár jejich společných snímků.

5aa008ad08278obrazek.pngFoto: Profimedia.cz

Borec nakonec! Tím je úžasný muž, jedinečný herec Sir Sean Connery. Se svou první ženou, herečkou Diane Cilento byl v rozpětí let 1962–1973. O dva roky později si vzal za manželku francouzskou malířku Micheline Roquebrune a s tou je dodnes. Svět stříbrného plátna ho už neláká a tak si raději užívá po boku své lásky zasloužený odpočinek. 5aa0094bdfa76obrazek.pngFoto: Profimedia.cz

Čtěte také:

Uložit

Reklama