Ani nemusela stopovat a auto samo zastavilo. Bála se, ale nasedla... Naštěstí i v pořádku dorazila domů. Poděkování řidiči posílá touto cestou čtenářka s nickem Tina5.

Milá redakce, velmi zajímavé téma, ostatně jako většinou a dnes mám i chvilku, tak přidám svoji trošku do mlýna. Byla jsem proti stopování, za dob mého mládí běžet v tv film Stopařky snad podle skutečné událost a dost mnou otřásl.

Ale jednou jsem se velmi ale velmi pohádala s přítelem a vyřešila to po svém - že si sama dojdu domů(cca 40km)ve vysokých lodičkách. Práskla jsem dveřmi auta a vyrazila. Ještě mě dojel a nabízel, že mě odveze, ale byla jsem tak naštvaná, že jsem nechtěla. Tak odjel. A šla a šla, v těch lodičkách to byl zážitek :-))

 A najednou vedle mne zastavilo auto, zda nechci vzít. Byla to felicie kombi. Ve své naštvanosti se zatemněním mozku jsem přikývla a nasedla. Až když jsem dosedla a zabouchla dveře, začala jsem se teprve rohlížet. Pan řidič kolem 40 let, sám v autě. Pak mi došlo, co jsem si přivodila za malér a začala nenápadně prohlížet dvěře, zda je tam vůbec páčka na otvírání dveří (zda vyskočím za jízdy bude-li třeba - no asi jsem moc koukala na tv) a přemýšlela, ve kterém lese asi skončím zahrabaná. A začala rozhovor. Že normálně do cizích aut nenasedám ani nestopuju. Pán mi odpověděl, že normálně nezastavuje nikomu, kdo jde kolem, ani stopařům. Tak jsem mu vysvětlila situaci, že mě přítel velmi ale velmi naštval. Pán jel do města, které bylo na poloviční vzdálenosti na cestě domů na nějaké jednání. Byla jsem šťastná, když jsem vystupovala z auta, že jsem celá a půl cesty mám za sebou a moc mu děkovala a on mi nabídl, že za chvíli pojede dál mým směrem, zda chci vzít. Strach opadl, já počkala, během 20min se pán vrátil a za chvilku jsem už byla doma a šťastná. Touto cestou mu velice děkuji. Byla jsem velmi mladá, naivní a hloupá.  

Kamarádka stopovala běžně, až jednou narazila na muže, který po ní chtěl sex. Vymlouvala se na těhotenství a pohlavní chorobu, musela ho uspokojit aspoň orálně a byla z toho velmi špatná, leč neponaučitelná.

Krásný sluníčkový den všem.

Tina5

pozn. redakce: text nebyl redakčně upraven

 

Děkujeme za příběh. Kdoví, možná si ho hodný pan řidič přečte. Zato ten prevít, na kterého narazila vaše „nepoučitelná“ kamarádka, ten by zasloužil! A ona vlastně také, jestli po takovém zážitku stopuje dál.

Saša

Téma dnešního vydání: Autostop

Autostop může být vášní, vzrušením, koníčkem, může být pocitem nutnosti a nevyhnutelnosti, ale také nebezpečím, hazardováním a neuváženým jednáním. To vše je autostop. A i když už není autostop tím, čím býval, přesto se mu budeme v dnešním tématu věnovat.

  • Budeme nostalgicky vzpomínat
  • Budeme se zabývat výhodou i nebezpečím tohoto způsobu dopravy
  • Budeme srovnávat, jak se stopovalo dříve a jak dnes
  • Budeme si povídat, zda a proč ubylo stopařů
  • Budeme si povídat, jestli to mají ve stopu holky jednodušší než kluci
  • Budeme si vyprávět příběhy ze stopování
  • Bude nás zajímat, jestli sami stopujete nebo naopak stopařům zastavujete
  • Budeme prostě stopovat

Těším se na vaše příspěvky, na vaše názory – ať už kladné, či záporné.

Psát můžete na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Nejlepší příspěvek odměníme sladkou – 70% kakaovou bonboniérou s příznačným názvem – merci

Můžete jí tak třeba poděkovat řidiči, který vám zastaví, anebo si ji slupnout sama při stopování

cok

Reklama