Dobrý den!
Já jsem sama, díky rodičům mám i vlastní byt a o chlapovi, kterého bych si uvázala na krk, rozhodně neuvažuji. Zvlášť když vidím, jak to vedou moje kamarádky. Jedna si pořídila takového moulu, který je sice strašně chytrý, co se týče počítačů, ale jinak je to neuvěřitelné.

Bydlí sám s maminkou a neumí po sobě ani spláchnout vanu! Úplně se mi zvedl kufr, když jsem viděla jeho dlouhé černé vlasy po celé té bílé ploše! Fuj! A jasně že mu vaří a říká miláčku!

Dost se jí divím, protože je rozvedená a manželství se jí hodně nepovedlo. Možná je to tím, že ona je tak trochu jako chlap a on zas princeznička (i když má 100 kilo!). Mají to tak nějak přehozené, se mi zdá, ale když ji slyším, jak se učí, že už jí vyluxuje koberec!!! (má asi 2x3 m), že s ní umýval okna!!! (a ani si přitom moc neublížil) a že už si umí uvařit fazole (vegetarián a fazole neuměl ani vysypat z konzervy a ohřát), je mi z toho všelijak.

Nene, děkuji pěkně! Chlap mi domů smí, ale jediné, co mu tu povolím, je kartáček! Jsem mladá a radikální, ale kálet si na hlavinku nenechám! To tak!

Jarka


Milá Jarko, uklidním vás, mně takhle domů nesmí ženská!:) Ale vážně, toho „miláčka“ bych asi kopnul pod koleno! To je chlap, nebo ženská? A vegetarián! Zabíječ zeleniny! Hrůza!:) Každému, co jeho jest!

Pište mi i vy svoje příběhy o soužití a pomáhání si na adresu redakce@zena-in.cz!

Reklama