Moje matka už sleduje velikosti listů na stromech a čeká na „myší ouška“, aby pohubila choroby a sklidila pak krásná zdravá jablíčka. Není to asi moc ekologické, ale za ten výsledek to stojí.

 

…a je tu i hodinovka!

 

Čtenářka Ženy-in už zase sleduje stránky magazínu, abychom zachytili její zájem a mohla se zúčastnit slosování. Je jasné, k čemu tahle hra je, ale za tu výhru to stojí! J

 

Tak, to byl takový oslí můstek k jarní hodinovce, a teď už konkrétně...

 

O co hrajeme?

 

Hrajeme o 2 balíčky kosmetiky Adidas a 2 vůně Celine Dion!

 

 

Nevíte, co je to hodinovka?


Od dnešní osmé hodiny do doby, kterou zatím nebudeme prozrazovat (ale bude to přibližně za týden), získáte za každou návštěvu našeho magazínu soutěžní číslo. Z toho vyplývá, že za 24 hodin můžete získat maximálně 24 čísel.

Na konci soutěže vezmeme čísla všech uživatelek, co získají více než 10 čísel, a z jejich čísel vylosujeme 2 ceny. Čím více čísel, tím lépe.

Z dalších všech čísel – bez ohledu na to, kolik jste jich získaly, vylosujeme ještě 2 čtenářky, které od nás získají zbylé 2 ceny.

A k tomu, abyste mohly vyhrát, nemusíte dělat mnoho. Moje maminka vlastně zatím taky jen čeká na tu správnou chvíli. Prostě stačí, když se  v té dané hodině podíváte třeba jen homepage, pročtete si novinky nebo články ve vydání.

Stále není možné si čísla nikde kontrolovat – v současné době se tu v rámci programování Ženy-in dějí Velké věci (a buďme šťastni, že se už dějí!), takže na úpravu této soutěže není času, neboť nebyla zahrnuta mezi věci Velké... Více neprozradím, ještě byste nás hnali J.

Prostě čísla se automaticky kupí u nás v počítači a pak z nich on sám, na základě uvedení podmínky počtu 10 losů, vybere výherkyni.

Pokud něčemu nerozumíte, zeptejte se pod tímto článkem. Možná Vám bude umět někdo odpovědět.

Jak se dozvíte, že hodinovka skončila?

Na hlavní straně magazínu! Proto ji sledujte J. A kdo ví, možná budeme hned pokračovat další hodinovkou o peníze!