Dokonalá čistota s přípravky společnosti Henkel ČR

Zima se přehoupla do své druhé poloviny a my již netrpělivě každým dnem vyhlížíme jaro. Přichází tedy čas na velký jarní úklid. Nebojte, pokud zvolíte správné pomocníky, budete mít hotovo raz dva. Společnost Henkel ČR nabízí praktické a osvědčené přípravky, které si poradí s nejrůznějšími druhy nečistot. Péči o kuchyň, koupelnu, stejně jako o WC můžete svěřit například čisticím prostředkům Bref, účinný boj s mikroorganizmy svede řada čisticích prostředků bez chlóru MaxSan. O dokonalý lesk oken, ale i dalších více než dvaceti různých povrchů se postarají přípravky Clin a čisté nádobí zajistí prostředky do myček nádobí Somat.

Henkel ČR

Čistá kuchyň je dobrý začátek

Při úklidu postupujte systematicky z jedné místnosti do druhé. Začít můžete třeba kuchyní. Pozornost věnujte sporáku, mikrovlnce a digestoři, na kterých bývají nánosy mastnoty. Práci vám zjednoduší Bref Power Odmašťovač, který si poradí i s obzvláště odolnou a připálenou mastnotou, s nánosy špíny, ale také třeba motorovým olejem i se sazemi. Má velmi účinné složení, takže nebudete muset zašpiněná místa drhnout silou. Ve formě spreje je Bref Power Odmašťovač účinný i pro čištění těžko dostupných koutů a spár. V kuchyni oceníte také praktický MaxSan Dezinfekční čistič, který spolehlivě dezinfikuje všechny omyvatelné plochy v domácnosti, jako jsou například odpadkové koše, dětské židličky, ale stejně dobře vyčistí i kliky od dveří, hračky, WC prkénka nebo zvířecí klece či pelíšky apod. Díky praktické pistoli vyčistí i špatně dostupná místa. Materiály, které přijdou do kontaktu s potravinami, je nutné po aplikaci tohoto přípravku opláchnout. Zanechává po sobě příjemnou vůni bez chloru.

Hygienicky čistá koupelna a toaleta

V umyvadlech, vanách a WC mísách často bojujeme s odstraněním vodního kamene. S tímto problémem si hravě poradí Bref Power Odstraňovač vodního kamene. Má velmi účinné složení, takže jednoduše odstraňuje vodní kámen, zbytky mýdla, rzi, odolnou špínu a další nečistoty. Oceníte ho tedy také pro udržování čistoty i na jiných místech v domácnosti. Vytváří bohatou pěnu, která nestéká. Díky tomu působí na nečistoty podstatně déle než jiné běžné čisticí prostředky. Drhnutí WC mísy není příjemná činnost, ale pokud chcete mít toaletu čistou, nevyhnete se jí. Skvělým tipem pro vyčištění toalety je tak určitě Bref Tornádo 100% Samočisticí gel na bázi kyseliny chlorovodíkové. Ten díky extra silné samočinné receptuře zajistí bez velké námahy dokonalou čistotu a dezinfekci nejen nad vodní hladinou, ale i pod ní. Pomyslnou tečku za úklidem toalety udělá připevnění WC bloku Bref Power Aktiv. Na první pohled zajímavá řada čtyř kuliček v sobě ukrývá recepturu se čtyřmi funkcemi: je to hygienická čistota, čistící pěna, ochrana před vodním kamenem a dlouhotrvající svěžest.

Podlahy a další omyvatelné plochy bez mikroorganizmů

K úklidu podlah i ostatních omyvatelných ploch doporučujeme použít jednu z posledních novinek řady MaxSan - víceúčelový čistič MaxSan Universal Lemon se svěží vůní citrónu. Ten je určen pro pravidelné čištění a dlouhodobou dezinfekci všech typů omyvatelných ploch, jako jsou např. podlahy (dlažby, PVC, laminát), dětské hračky, židličky, svačinové boxy, lahvičky, nočníky apod. Kromě antibakteriální ochrany až na 48 hodin zaručí dokonalou čistotu a lesk. Přípravek nezanechává skvrny a po jeho použití bude celá vaše domácnost příjemně vonět. Přípravek se používá ve zředěné formě a materiály, které přijdou do kontaktu s potravinami, je nutné po aplikaci prostředku opláchnout. Jelikož přípravek neobsahuje chlor, nemusíte se bát nepříjemného chlorového zápachu, který většina lidí nesnáší.

Dokonalý lesk oken i dalších více než dvaceti různých povrchů

Samostatnou kapitolou každého většího úklidu je mytí oken. Nejprve sundejte záclony a vyperte je při teplotě 30˚C. Pověste je ještě vlhké a pokud možno až po úklidu v dané místnosti. K mytí oken použijte Clin na okna a rámy, který perfektně odstraní nečistoty z oken, rámů a okenních parapetů a jediným lehkým setřením vrátí oknům oslnivý lesk beze šmouh. Díky speciální technologii aktivně zabraňuje vzniku stop po dešti. A pak tu máme další plochy, o které je potřeba se postarat a dodat jim lesk. Clin Multi-Shine rychle a účinně odstraňuje běžné nečistoty z více než dvaceti různých povrchů - počínaje sklem či plasty a konče ocelí, nebo dokonce kůží. Díky speciální receptuře lze Clin Multi-Shine používat i na choulostivé povrchy, jako je televizní obrazovka, stereo souprava nebo pracovní deska z přírodního dřeva či mramoru. Výsledkem bude zářivě lesklý povrch bez šmouh.

Čisté nádobí raz dva

Mytí nádobí v myčce je čím dál populárnější, protože šetří čas a námahu. Zvládnou ho bez problémů i muži.Somat Multi-Perfect Gel Ocet v sobě spojuje mycí prostředek v jedné komoře a posilovač mycí síly ve druhé komoře. Je tak dokonale účinný proti zaschlým nečistotám. Jednoduše se dávkuje, rychle a beze zbytku se rozpouští. Je tak účinný okamžitě po zahájení mycího programu a díky tomu je i ideálním řešením pro krátké mycí programy. Somat Multi-Perfect Gel Ocet v sobě samozřejmě zahrnuje všechny funkce novodobého mycího prostředku, tzn. funkci soli, oplachovač, ochranu skla a lesk nerezového nádobí.

Všechny výše zmíněné přípravky jsou k dostání v maloobchodní síti za doporučenou cenu:

  • Bref Power Odmašťovač (500 ml) - DMOC 79,90 Kč
  • MaxSan Dezinfekční čistič (350 ml) - DMOC 69,90 Kč
  • Bref Power Odstraňovač vodního kamene (500 ml) - DMOC 79,90 Kč
  • Bref Tornádo 100% Samočisticí gel (750 ml) - DMOC 59,90 Kč
  • WC blok Bref Power Aktiv - DMOC 49,90 Kč
  • Víceúčelový čistič MaxSan Universal Lemon (1 l) - DMOC 59,90 Kč
  • Clin na okna a rámy (750 ml) - DMOC 39,90 Kč
  • Clin Multi-Shine (500 ml) - DMOC 44,90 Kč
  • Somat Multi-Perfect Gel Ocet (700 ml) - DMOC 219, 90 Kč
Reklama