Perwoll Brilliant Color s efektem obnovení barev

Perwoll Brilliant ColorObchody jsou o krok před námi a po novoročních slevách se na nás z výloh již smějí první kousky módních kolekcí pro jaro - léto 2013. Ty si pro nás připravily spoustu zajímavých materiálů, ale také barev a vzorů. Těšit se můžeme nejen na syté a zářivé barvy, ale také geometrické tvary, oblíbené proužky či rozličné průhledné materiály. Nicméně pro to, aby vám nové kousky ve vašem šatníku dělaly radost co nejdéle, je důležité se o ně dobře starat.  Perwoll Brilliant Color společnosti Henkel ČR nejen jemně vypere, ale díky vylepšené technologii oblečení ještě více rozzáří.

Perwoll Brilliant Color s již známou a osvědčenou recepturou s Re-new efektem nejenže zabraňuje blednutí barev, ale zároveň odstraňuje zašednutí způsobené žmolky, kvůli nimž oblečení vypadá po několika vypráních obnošené a oprané. Navíc inovovaný inhibitor barev zachytí veškeré částečky barev, které se během praní uvolní a zamezí jejich přilnutí k ostatnímu oblečení v pračce. Výsledkem jsou dokonale zářivé barvy pro oblečení stále jako nové.   

Speciální prací prostředek Perwoll Brilliant Color je k dispozici ve variantách: 1L, 2L, 3L a 4L za DMOC 109,90 Kč, 189,90 Kč, 269,90 Kč a 299,90 Kč.

 

Reklama