61f7bc123c7ebcl.jpg
Foto: Profimedia

První řada seriálu Emily v Paříži si v roce 2020 získala velkou pozornost ještě před svým zveřejněním na Netflixu. O tomto projektu se totiž hovořilo jako o novodobém Sexu ve městě. A to zejména díky producentovi, scenáristovi a režisérovi Darrenu Starovi a kostýmní designérce Patricii Fields. Patricia Fields měla na starosti oblékání Carrie v Sexu ve městě a Darren Star se podílel nejen na dnes legendárním seriálu z devadesátých let, ale i na pokračování A jak to bylo dál.

Seriály A jak to bylo dál a Emily v Paříži se nyní protnuly i v dalším bodě. V obou se objevil charismatický francouzský herec Willam Abadie. V Emily v Paříži si zahrál Antoinea Lamberta, šéfa společnosti Maison Lavaux, která se zaměřuje na výrobu parfémů. V A jak to bylo dál se zatím objevil pouze v předposledním díle, jakožto majitel nočního klubu Zed. Před svým podnikem se setkává s realitní makléřkou a kamarádkou Carrie jménem Seema a okamžitě mezi nimi přeskočí jiskra. I podle ukázek z posledního dílu je zřejmé, že i v něm dostane tato dvojice prostor a vztah mezi nimi se bude nadále vyvíjet.

Pokud je vám pětačtyřicetiletý herec povědomý, možná ho znáte ze seriálu Superdrbna, kde si zahrál partnera otce Blair, kterou ztvárnila Leighton Meester.

Zdroje: ČSFD, HBO, Netflix, Glamour Magazine