Moderní doba přeje zdravějšímu stylu stravování. Díky různým výživovým zásadám je možné vyzkoušet několik směrů a vybrat si ten, který vyhovuje tělu a mysli nejvíce.

Například pro odlehčení trávení se doporučuje vyzkoušet pár dní bezlepkového stravování, obiloviny a produkty obsahující lepek nahradit výrobky na bázi kukuřičné či rýžové mouky. Obrodu zažívají suroviny „našich babiček“, jako jsou jáhly, cizrna, amarant nebo pohanka.

amarantburgers

Další velkou skupinu tvoří výrobky v bio kvalitě. Ty jsou určeny nejen pro ty, kteří nejsou lhostejní ke svému okolí a životnímu prostředí. Mnozí zase rádi sáhnou místo po tradičním cukru po jeho zdravějších alternativách, čímž mohou být kokosový či třtinový cukr, datlové, javorové či jiné sirupy. Zkrátka dnešní moderní doba nabízí spoustu výživových směrů a různých alternativních výživových řešení. Nebojte se je proto vyzkoušet a zjistit, co vám nejvíc vyhovuje.

datlový smes

Ovšem vyznat se v takto široké nabídce „specifických“ potravin může být někdy oříšek. Zkuste po nich ale kouknout v Globusu. Díky přehlednému značení se snadno zorientujete a svůj nákup hravě poskládáte přesně tak, jak potřebujete. Bio, bezlepkové a bezlaktózové výrobky jsou samozřejmostí, vyberou si ale i tací, kteří hledají produkty bez přidaného cukru, bez palmového oleje, nebo vegani, vegetariáni či vyznavači raw stravy. V Globusu si tak hravě a jednoduše vybere každý příznivec alternativního stravování.

 

Zapojte se do soutěže se Zdravým světem v Globusu ZDE

 

Každý týden 3x dárkový koš

Hlavní výhra - 10 000 Kč

Vymyslete recept ze zadaných surovin a hrajte každý týden o 3 koše produktů ze Zdravého světa v hodnotě 1 500 Kč. Nejlepšího z vás odměníme poukazem na nákup za 10 000 Kč.

glob4

Reklama