Čím se tak dnes s vámi rozloučit, přemýšlela jsem nad tím docela dlouho a v tom mě napadla melodie z písničky, kterou nazpívala rodinka božského Káji k jeho 75. narozeninám. Video jsem viděla včera a stále nevím, co si o tom myslet.

Když se mě včera kamarádka ptala, zdali jsem viděla videoklip, který nazpívaly holky Karla Gotta, samozřejmě jsem pokývala, v tom mě překvapila otázkou, co si o tom myslím. Absolutně jsem nevěděla jak odpovědět. Řeknu to asi takhle, jasně, dcerky Karla jsou roztomilé a dětský zpěv je vždy sladký, ale… Já prostě nevím, jak se vyjádřit k projevu Ivanky. Nejde ani o kvalitu zpěvu, ale o to co tam předvedla. Moc jsem nepochopila myšlenku uklízečky, kterou tam ztvárnila. Asi to uzavřu tím, že si raději nebudu myslet nic, účel byl dobrý, určitě udělal radost a vykouzlil mnoha lidem úsměv na tváři.

Ráda bych vám jako poděkování za dnešní den také nahrála nějaký videoklip s písničkou, ale pro vaše dobro, hlavně vašich uší to neudělám :-). Nicméně vám děkuji za krásný čtvrteční den a užijte si zbytek dne.

Pro ty, kteří neviděli zmiňovaný videoklip, přikládám a zajímalo by mě, co si o něm myslíte vy? :-)

Reklama