V rámci našeho tématu citlivé pokožky a péče o ní, jsme čtenářkám představili zajímavou novinku. Protože rádi předáváme dál kladné zkušenosti, vybrali jsme deset čtenářek, které měly možnost A-Derma Cutalgan Ultra zklidňující sprej na obličej, tělo a vlasovou pokožku vyzkoušet. Jsme rádi, že byly s přípravkem spokojené, jejich pozitivní recenze si můžete přečíst a nechat se inspirovat. Jaké jsou benefity novinky, kterou mohly čtenářky vyzkoušet?

A-Derma Cutalgan Ultra zklidňující sprej na obličej, tělo a vlasovou pokožku

5e6b71658bee2obrazek.pngKombinuje 2 hlavní účinné aktivní látky:

- extrakt z výhonků ovsa Rhealba®, pěstovaný podle přísných pravidel organického zemědělství, který zmírňuje podráždění a má protizánětlivé účinky

- extrakt z peruánské liány se zklidňujícím účinkem, který pochází z léčivé rostliny uznávané Světovou zdravotnickou organizací jako rostlina ulevující od bolesti

Vlastnosti:

Cutalgan nestéká z kůže. Sprej má patentovanou texturu, jejíž hlavní výhodou je, že k pokožce přilne, čímž vytvoří efekt “tekutého obvazu”. Cutalgan, přírodní tekutý obvaz ve spreji, obsahuje pouze 12 ingrediencí a 98 % složek je přírodního původu. Naopak neobsahuje kontroverzní látky, jako například parfemace, silikony, esenciální oleje nebo alkohol.

Děkujeme deseti čtenářkám za jejich recenze a zkušenosti a také za osobní fotografie, které nám zaslaly. Jejich hodnocení si můžete nyní přečíst. 

Jana M.
5eb93db923c12obrazek.png
Měla jsem možnost vyzkoušet výrobek, který jsem vyhrála v soutěži Cutalgan od dermokosmetické značky A-Derma. S Tímto výrobkem jsem velice spokojená. Je velice účinný jak pro mě, která jsem atopik a mám kožní problémy, tak i pro moji dceru (4. měsíce) na začervenalá a vysušená místa a záhyby na těle. Pokožka nesvědí a je po použití krásně jemná, přípravek má příjemnou vůni, nelepí se, jemně chladí a začervenaní pomalu mizí. Určitě si tento výrobek pořídíme znovu.

Kristýna H.
5eb93e2265936obrazek.png
Cutalgan jsem využila na podrážděnou pokožku rukou. Od neustálého omývání nádobí a dezinfikování jsem měla kolem prstů výrazně vysušená bolestivá místa. Na ošetření rukou jsem nemohla používat běžné krémy, jelikož mě rány začaly okamžitě štípat. Cutalgan jsem nanesla večer a ruce mi pokryl jemným filmem, který nijak neštípal. Ráno již místa nebyla zarudlá, kůže byla jemnější, bez bolesti na omak. Cutalgan tak doporučuji i pro silně podrážděné ruce, které nesnesou běžné krémy na ruce.

Miroslava D.
Po porodu jsem začala nečekaně trpět na různé kožní problémy a celkovou zvýšenou citlivost kůže na pažích a krku. Dělají se mi šupinky a někdy to dost pálí a je to zarudlé. Lékařka na kožním moc nevěděla a vyzkoušela na mě několik mastiček, ale nic moc nezabírá, takže s tím žiju jak se dá. Pak jsem vyhrála na testování A-Dermu Cutalgan a musím říct, že sprej mé kůži rozhodně prospěl. Použila jsem ho v momentě, kdy se mi kůže a fleky zhoršily a cítila jsem úlevu a kůže mě přestala po pár minutách pálit a nebyla tolik napnutá. Za mě rozhodně účinný a doporučím dál.

Martina O.
5eb93e61a8323obrazek.png

Měla jsme možnost testovat A-derma Cutalgan refreshing spray. Od puberty trpím na suchou pokožku, která se snadno podráždí, zrudne, svědí až pálí. Za ty léta mi dermatolog odporučil několik přípravků, vše více méně s efektem, ale na bází kortikoidů, tedy jen ke krátkodobé aplikaci a ne dlouhodobému používání. S radostí jsme tedy při prvním svědění aplikovala A-DERMA CUTALGAN. Sprej se rychle vstřebal, nezanechával povlak. Chladivý a zklidňující efekt bly téměř okamžité. Líbilo se mi, že sprej je bez parfemace, nijak jsme ho nevnímala.

Mladší syn (10 měsíců) zdědil pokožku po mně. Často je lokálně zarudlá, vysušená, zřejmně ho svědí a je pak podrážděný a nevrlý. Vzhledem k tomu, že atopický ekzém se může diagnostikovat až po 3 roku věku, je zatím jen na pokusné léčbě. Po konzultaci s naší pediatričkou jsem sprej aplikovala i synkovi. Emulze se rychle vstřebala, tudíž si ji nestihnul nikde otřít. Pokožka se rychle zklidnila a s ní i synek. Takže za mně dvojitá spokojenost. Doporučuji. Se značkou A-DERMA jsem zkušenosti neměla, teď mám objednané již další produkty. Děkuji za možnost testování.

Barbora P.
5eb93e9ba62b9obrazek.png
V březnu jsem vyhrála v soutěži Žena-in zklidňující sprej A-Derma Cutalgan. Mohla jsem ho hned otestovat, neboť se moje tchyně krátce předtím popálila o troubu. Bylo to asi pět dní před doručením mé výhry, takže se již tvořil strup, ale dále aplikovala tchyně Cutalgan každý den a výsledek (po týdnu) vidíte sami na další fotce.

Doplňuji, že mi tchyně sdělila, že tak rychle se jí popáleniny nikdy nezhojily, má totiž roztroušenou sklerózu, u které je obecně hojení zpomaleno. Řekla mi, že na tom URČITĚ měl podíl Cutalgan. Později si na zahrádce spálila spodní plochu zad (odhrnuté tričko) a aplikovala Cutalgan na spáleninu, mělo to chladivý, ale i hojivý efekt. Celkově si to pochvalujeme. Krásný den!

Božena Š.
5eb93edb0b457obrazek.png
Nejprve chci poděkovat za možnost testovat přípravek A-DERMA CUTALGAN ultra zklidňující sprej. S přípravkem jsem velmi spokojená nejen já, ale i moje dospělá dcera, která odmalička trpí citlivou kůží se sklony k šupinatění. Snadná aplikace nás nadchla. Stačí nastříkat a rozetřít! Když dceru kůže doslova pnula, pocítila po pár minutách velkou úlevu. Tento přípravek rozhodně doporučuji všem s citlivou nebo podrážděnou pokožkou.

Karolína M.
A-derma Cutalgan jsme vyzkoušeli na naší dceři, kterou trápí ekzém na ruce. Někdy jí skoro zmizí, ale často se vrátí, má to i hodně šupinaté. Mažeme jí to mastičkou od kožařky, ale přijde nám, že někdy to mast přechodně spíš zhorší. Sprej má dobrou konzistenci, opravdu neztéká, vytvoří jemnou vrstvu a kůže je klidnější, nereaguje podrážděně. Moc děkujeme za možnost testování, tento produkt jsme neznali, což je škoda, protože naší dceři rozhodně ulevil.

Klára K.
Jsem moc ráda, že jsem se mohla testování s novinkami A-Derma zúčastnit. Mám dost citlivou pokožku, takže si musím pečlivě vybírat krémy na obličej a na ruce, stejně tak odličovací přípravky a dekorativní kosmetiku. Byla jsem zvědavá, jak na mi bude Cutalgan A-Derma vyhovovat. Líbí se mi, že je ve formě spreje, takže si nanesu množství, které potřebuji a jemně rozetřu. Cutalgan jsem vyzkoušela na pokožce rukou, na krku a na obličeji. Velmi dobře se vstřebává a je naprosto bezproblémový co se týká nějaké negativní reakce. Měla jsem radost, jak hezky pokožku zvláčnil, byla na dotek krásně hebká a hydratovaná. Je fajn, že ho mohu nosit sebou v kabelce a v případě nutnosti hned aplikovat. Hodnotím jej tedy velmi pozitivně a mohu doporučit dál.

Patricie J.
Mám extrémně citlivou pokožku hlavy kolem vlasové linie, za ušima i na krku. Mám to mnoho let, vyzkoušela jsem mnoho šamponů a přípravků na šetrné mytí vlasů a hlavy. Tento problém se zhoršuje s jarní alergií, kdy mě kůže více svědí, na temeni bývá zarudlá a citlivá. O A-Dermě už jsem slyšela před tím, ale nerada střídám přípravky, aby se mi stav ještě nezhoršil.

Zúčastnila jsem se soutěže o novinku sprej Cutalgan Ultra zklidňující a vyhrála jeho testování. Sprej jsem si jemně rozprášila kolem vlasové linie a vzadu na krku, kde příjemně chladil. Používala jsem jej téměř 10 dní, abych mohla napsat upřímnou recenzi. Výsledek je jednoznačně pozitivní. Svého problému se asi už nezbavím, ale s A-Dermou se mi pokožka hlavy zdá rozhodně lepší, je méně napjatá a přijde mi, že ani slunce ji teď tolik nedráždí. Celkově velmi dobrý produkt, který budu ráda používat nadále. 
5eb93fcb27d91obrazek.png

Více na ADERMA.CZ
5eb93f9a77209obrazek.png

Reklama