Děkujeme za příspěvek i připomenutí dalšího uměleckého oboru, kterým je vaření

Pěkný a slunečný den všem čtenářkám i redakci. Pro mě je umění kdeco. Kino, divadlo, výstavy, koncerty, procházka krásnou přírodou, muzika v autě naplno, naše „workshopy" s keramikou, batikováním, malováním na hedvábí, teď i s Tiffany technikou. (Všechno mě moc baví, i když talentu jsem moc nepobrala), ale moje NEJ je fotografování.

A to ještě není všechno. Na jedno umění jste ve výčtu zapomněli i Vy, a to na umění kulinářské. Ráda vařím a peču nové věci. A poslední dobou si to i dokumentuju a mám tím pádem z jednoho díla požitek několikanásobný. První při konzumaci, další při každém následném pohledu na fotku (tedy pokud se povede).

Posílám něco na ukázku.

mix

Letošní jaro se chystám jít zvěčnit až dnes odpoledne, zatím nebyl čas, tak aspoň něco z loňska. A etiopské řezy jsou z poslední neděle, taky mňamka, jenom, až je budete péct podle receptu z internetu, nezapomeňte přidat do těsta cukr (aspoň mně by tam tedy chyběl).

Takže přeju všem pěkné kochání, ať se vydáte za uměním kamkoliv.

Monkee

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.

No vida, na vaření bych zapomněla. To bude asi tím, že moc vařit neumím. Nebo spíš nepatří k mým silným stránkám.

A co vy, milé ženy-in? Co umíte a čím byste se chtěla dnes pochlubit? Jaký druh umění je vám nejbližší? Věnujete se nějaké tvorbě, nebo umělecké činnosti? Napište nám na dnešní téma

redakce@zena-in.cz

Reklama