Vše začíná trochou slunce a kapkou deště, které spojují své síly a pomáhají tak růst tajemnému keři. Po čase na tomto keři vyrostou lístky. Ne jen tak obyčejné lístky, jsou to listy čaje – zdroj zdraví a vitality. Když dorostou, lístky očešeme a s trpělivou péčí je vysušíme, abychom uchovali lahodnou chuť a vůni, které jim vetkly životadárné sluneční paprsky. A tento malý poklad pak na vás dýchá z šálku čaje Lipton a předává vám energii a sílu, které slunce vdechlo jemu.

Pro chladné a sychravé dny, kdy se vracíme domů prokřehlí a není nad horký šálek dobrého čaje, pro Vás Lipton připravil spoustu lákavých překvapení:

Vychutnejte si svůj oblíbený čaj v sympatickém hrnečku:

Lipton pro vás nyní připravil zvláštní nabídku – k čaji Lipton Yellow Label 100 jsme přibalili originální Lipton hrneček zdarma. Hned ve 4 veselých designech – pro ještě větší potěšení z šálku dobrého čaje. Toto zvláštní balení si můžete zakoupit v obchodních sítích Hypernova, Billa, Interspar, Delvita a Tesco, do vyčerpání zásob.

Čaje Lipton spolehlivě zahřejí i toho nejnáročnějšího zimomřivce:

Tuto zimu Vás ale Lipton nezahřeje jen zevnitř, ale ochrání Vás před chladem i při procházkách v mrazivém zimním počasí. K jakýmkoli 4 čajům Lipton totiž můžete získat fleesovou čepici, šálu nebo rukavice zdarma! Tato zvláštní nabídka platí v obchodní síti Interspar od 24. 11. do 31. 12. 2004 do vyčerpání zásob.

Přemýšlíte o vhodném překvapení či malém vánočním dárku?

Proč nepřinést babičce nebo tetě pro změnu bonboniéru čajovou? Lipton totiž pro Vás připravil Winter Collection - výběrovou kolekci 30 čajových sáčků 6 různých druhů čaje. V balení najdete oblíbený Yellow Label, zelený čaj Tchaé Orient, černý čaj s příchutí lesního ovoce Forest Fruit, jablečno-skořicový Apple Cinnamon, černý čaj s pomerančovou kůrou Orange Jaipur a exotický Indian Spice – černý čaj s kardamonem.

Mimochodem…víte, že…

Lipton Yellow Label je směsí více než 30 různých druhů čaje? Když přivoníte, nasajete jemnou květinovou vůni, typickou pro čaje z indonéské Jávy a Sumatry. Když se napijete, ucítíte závan horkého afrického vzduchu a objevíte vyrovnanou jemnou chuť čaje s typickou jantarovou barvou – slunečný pozdrav z Keni.

Již více než 100 let míchá Lipton různé druhy čaje, aby výsledkem byla dokonalá rovnováha barvy, vůně a chuti. Proto je Lipton Yellow Label nejprodávanějším čajem na světě – chuť, která spojuje více než 120 zemí.

Reklama