Jsme komplexní bytost, ne jenom hlava, kterou je třeba učesat aneb revoluce v účesové tvorbě.

 

 

Vypadat a cítit se skvěle, to je přirozený požadavek každé ženy. Chceme mít dobrý pocit kvůli sobě samotným, chceme se líbit partnerovi … zkrátka být „in“. Doma, v práci, ve společnosti či třeba na večírku.

Určitě se shodneme na tom, že účes je korunou našeho vzhledu. A správně zvolený sestřih a barva vlasů je zárukou, že budeme vypadat skutečně dobře.

Každá z nás je ale jiná – jak duševně, tak fyzicky. A jestliže chceme aby náš zevnějšek ladil a korespondoval s naším vnitřním naturelem, rozhodně se vyplatí svěřit se do péče odborníků. Takových, kteří nám poradí a hlavně vytvoří styl, šitý konkrétně na naši míru.

A právě tento požadavek nám může splnit Bomton studio, které přichází na český trh poprvé a exkluzivně s inovačním konceptem MorphoCoiffure. To představuje zásadní zlom v účesové tvorbě. Jde o převratnou metodu francouzského kadeřníka Marca Dugasta, který své salony až dosud budoval  pouze na území Francie.  „Mým největším přáním je to, abyste na konci cesty Morphocoiffure objevila sama sebe takovou, jaká jste ve skutečnosti, bez falešného zdání,“ říká Marc Dugast a doplňuje: „Nemůžeme pro vás tvořit, aniž bychom nerespektovali to, čím jste a čím byste ve skrytu duše chtěla být.“

 

Tvůrce metody Morphocoiffure, Marc Dugast, hovoří se ženami o nich samých. Každá žena je podle něho krásná, je-li v rovnováze se sebou samou a dokáže-li ukázat svou hodnotu. A právě tuhle možnost Marc ve svém projektu nabízí.

 

Projekt Marc Dugast, který je založen na morfopsychologii, poradí, jak dosáhnout jednoty mezi tělem a duší, a navrhne služby a produkty, se kterými se žena cítí dobře. Marc Dugast, původně kadeřník a umělecký ředitel kadeřnického studia, objevil teorii doktora Cormana o morfopsychologii. Pak následovalo několik let studií, završených  diplomovou prací, na téma vztah mezi morfopsychologií a účesem. Vybaven svým diplomem, vymyslel projekt, jehož cílem je dosáhnout souladu mezi bytím a zdáním. Stejně jako z písma, lze podle Marca, poznat rysy naší osobnosti i z obličeje a postavy. Na základě osmi základních tvarů obličeje, se pomocí speciálně vyvinutého softwaru pro diagnostiku, dobere vyškolený odborník kýženého výsledku. Zatímco vizážistika zůstává u vnější formy obličeje, Dugast se zajímá o jeho fyzické a psychické porozumění, o jeho komunikační symboly, které vyprávějí náš příběh.

 

To ale není všechno. Roli hrají i ostatní aspekty osobnosti, jakými jsou postava, vzhled, styl, formy a barvy. Člověk sám je zdrojem informací, na jejichž základě se vypracuje střih, který skutečně padne. Jste blondýna s dlouhými vlasy a chcete být krátkovlasovou zrzkou? Počítač vám ukáže, jak byste mohla vypadat. Umožní vám prohlédnout si bez rizika změny, po kterých vaše duše touží a nikdy jste se jich neodvážila.

 

Salon Marc Dugast Morphocoiffure je koncipován tak, abyste měla pocit, že je otevřen jen pro vás. Vedle kvality vašich vlasů se tým odborníků zajímá o vše, co vás charakterizuje. I když je celý tým proškolen pro velmi přesnou technickou práci, hlavní slovo zde máte vy a vy rozhodujete. Váš kadeřník tu není proto, aby s vámi bojoval, ani pro své potěšení, ale má hledět na to, abyste se cítila dobře. Tým Marca Dugasta je tu pro to, aby pro vás vymyslel něco nového a jednoduchého, díky  moderním střihům a barvám, pohybům a struktuře vlasů. Součástí jeho práce je i podněcování nových tužeb. Jakmile jste totiž díky Morphocoiffure určila svůj styl, neznamená to, že by ustrnul v přísných a neměnných kritériích. Mění se stejně jako vaše touhy, podle ročního období, vaší nálady a podle různých okamžiků života. Ať jsou vaše rozmary jakékoliv, vždycky už tu pro vás bude první český tým Marca Dugasta s konceptem Morphocoiffure, a to v Bomton studiu na Masarykově nábřeží 4 v Praze 2.

Bomton studio vám toho nabízí ale daleko víc.

Kromě kadeřnických služeb se vám zde dostane i odborné kosmetické péče, pokud budete mít zájem, bude se vám věnovat erudovaná vizážistka,  využít můžete také manikúru a pedikúru a v neposlední řadě odborné poradenství v oblasti péče o tělo.

 

Čtenářky našeho magazínu mohou proměnu metodou Morphocoiffure vyhrát v soutěži!
Stačí kliknout TADY, správně odpovědět a pak už jen čekat, zda to budete právě vy, na koho se usměje štěstí
.

 

 

 

Najděte svůj obličej a dozvíte se, jaká jste a co potřebujete.

Stačí kliknout ZDE!

 

Reklama