Byla jsem na večírku s kamarádkami. Popíjely jsme a popíjely, vedly silácké řeči o soběstačnosti ženy dnešního světa a o sexu. Jako vždycky, když se sejdeme, jsou to naše dvě hlavní témata. Ale tentokrát jsme se rozparádily nějak více. Jak v množství vypitého alkoholu, tak v tom, do jakých podrobností jsme zacházely, když jsme si vyprávěly své nejnovější sexuální zážitky a postřehy.

Domů jsem se vrátila pěkně ovíněná, s rozpálenými tvářemi a super nápadem. Přítel na mě čekal jako vždycky, když se odněkud vracím. Ptal se, jaké to bylo. Neodpověděla jsem mu, jen jsem se na něj zvláštně usmívala. Zopakoval otázku v domnění, že jsem ho neslyšela. Stála jsem přímo před ním, zálibně si ho prohlížela a neodpovídala.

Odešla jsem z místnosti a vrátila se s dlouhým, hedvábným šátkem. Udiveně na mě koukal. „Co to děláš?“  Neřekla jsem nic a sundala mu tričko, vzala šátek a začala mu zavazovat ruce. Pevně. Smál se a znovu se ptal, co dělám. Pořád jsem neodpovídala. Když měl ruce pevně svázané, podívala jsem se mu přímo do očí a tiše řekla: “Teď budeš poslouchat ty.“

Překvapeně se usmíval. Sundala jsem mu úplně všechno. Seděl přede mnou na pohovce, úplně nahý. Já před ním stála oblečená, ještě v kabátě. Pomalu a zamyšleně, jak jsem zvažovala každé další gesto, jsem se začala svlékat. Hrála jsem si s tím a napínala ho co bude dál.

Přestala jsem, když jsem na sobě měla jen podprsenku a kalhotky. Líbala jsem ho. Chtěl mi mé polibky oplácet, ale zadržela jsem ho: “Jenom já“, řekla jsem nekompromisně. Přestal se usmívat a zdálo se mi, že má trošku strach. Strach, že nemá situaci pod kontrolou. Vzrušovalo mě to! Takový chlap, jediným máchnutím rukou by mě ze sebe mohl shodit. Ale to by je nesměl mít svázané. Teď je úplně v mé moci.

Líbala jsem ho níž a níž a skončila na jeho nejcitlivějším místě. Byl už hodně vzrušený, když jsem do něho strčila tak, že spadl na pohovku a zůstal ležet na zádech.

„Poslouchej...,“ chtěl něco říct.

„Ne, ty poslouchej! Teď budeš ležet, držet a doufat, že na tebe budu hodná!“ rozkázala jsem a uvolněné konce šátku na jeho rukách přivázala k opěradlu pohovky.

Pak jsem ho tam nechala a odešla do koupelny. Jasně že se musím vysprchovat před tím, co bude dál! :-)

Za pět minut jsem byla zpátky. Nahá a od vlasů k patám mokrá, protože jsem nepoužila ručník. Naklonila jsem se nad něho a jak mi stékala voda z vlasů, kapku po kapce jsem ho celého zmáčela. Naskočila mu husí kůže. Je to zimou, nebo vzrušením, přemýšlela jsem, když jsem se znovu vracela k jeho nejcitlivějšímu místu. No, to je jedno, jeho chlouba zaujala tak pevné postavení k situaci, že jsem nemohla pochybovat o tom, že se mu to zatraceně líbí.

Stoupla jsem si nad něho, dala nohu na opěradlo pohovky a prstíkem zajela tam, kam běžně zajíždí on. Soustředěně pozoroval mojí ruku. Dovolila jsem, aby viděl úplně všechno. Pak chtěl možná něco říct, ale jemně jsem mu položila ten samý prstík na rty a už neříkal nic.

Hrála jsem si s ním dlouho a tak, jak to má nejraději. Líbilo se mi, jak je hrozně vzrušený. A já s ním.

Spolehlivý způsob, jak dospět k orgasmu, je pro mě chvíle, kdy já jsem nahoře. A co uděláte, když jste maximálně vzrušená a pod vámi leží nahý chlap, se kterým si můžete dělat, co chcete? A já jsem tedy byla vzrušená pořádně.:-) Prudce jsem na něho dosedla. Netrvalo mi to ani minutu a bylo to hotové. Zavřela jsem oči, přestala se hýbat a užívala si svůj doznívající orgasmus.

„Dokonči to!“ vrátil mě do reality jeho hlas. A já přišla na další báječný nápad.

„Ne, ne, ne, teď Ti ukážu, jaké to je, když ty skončíš po tom, co sis užil,  já zůstanu roztoužená a ty mi dáš pusu na dobrou noc. Nedokončím to,“ řekla jsem nekompromisně a políbila ho  na tvář.

„Co??“ ptal se, jako by se chtěl ujistit, že mi dobře rozumněl. Řekla bych, že jsem v jeho tváři viděla zděšení.

Spletla jsem se. Byl to pouhý údiv člověka, který ví, co bude následovat. Najednou jsem viděla jeho ruce, úplně volné, jak mě chytají za ramena, pokládají na záda a než jsem se vzpamatovala, byl ve mně a.....vzal si, co mu náleželo.

Leželi jsem vedle sebe udýchaní a oba spokojení. „Jak ses rozvázal?“ ptala jsem se se smíchem hned, jak jsem znovu chytla dech.

„Byl jsem rozvázaný už dávno, jen jsem Tě nechtěl přerušovat,“ řekl on, políbil mě na tvář a usnuli jsme.  

A ještě něco. Od tohoto večera už mě nikdy nenechal usnout roztouženou. :-)