Známe to asi všichni. Koupíme si krásný svetřík v barvě, kterou udává aktuální móda, a po pár vypráních místo něj máme neatraktivní, vybledlý kus oděvu vhodný tak na chalupu. Jak to udělat, aby barvy zůstaly jasné, naše oblečení stále jako nové, a navíc aby vůně vydržela déle než cestu z pračky na sušák? Společnost Henkel přichází na trh s voňavým pomocníkem na ošetření barevného oblečení v podobě nové varianty oblíbeného Perwollu – Perwoll Color Magic Fresh. Šetrné praní se zaručenou ochranou barev se snoubí s novou příjemnou a dlouhotrvající vůní.


S novinkou Perwoll Color Magic Fresh bude oblečení vonět déle …


Péče o jemné tkaniny stejně jako péče o barevné prádlo vyžaduje speciální prací prostředky, které je šetrně zbaví nečistot, aniž by se poškodila struktura vlákna, a ochrání barvy před smýváním. Přesně tyto vlastnosti v sobě ukrývá nový Perwoll Color Magic Fresh obsahující unikátní složku ColorFix®, která uzamkne barevné pigmenty ve vláknech a zabrání tak jejich vymývání. Díky této ochraně máme jistotu, že barvy našeho oblíbeného trička zůstanou zářivě jasné i po častém praní. Perwoll Color Magic Fresh je vhodný pro praní v pračce až na teplotu 60 °C a díky své výborné rozpustnosti také pro praní ruční. Tudíž je ideální pro praní jemných tkanin, které je nutné prát při nízkých teplotách.

Speciální, nová parfemace nás okouzlí svou intenzivní vůní, která se bude z našeho vypraného oděvu linout po celý den i během nošení.
Nový Perwoll Color Magic Fresh je k dostání ve třech různých velikostních variantách za tyto doporučené maloobchodní ceny:

• Litrové balení tekutého prostředku za cenu 99 Kč
• Dvoulitrové balení tekutého prostředku za cenu 149 Kč
• Kilogramové balení prášku za cenu 99 Kč


Celou řadu speciálních pracích prostředků Perwoll doplňují ještě následující dva produkty:

• Perwoll Balsam Magic s extraktem z kašmíru – určený pro vlnu a jemné tkaniny. Ty obvykle ztrácejí hebkost a plstnatí již během prvních praní. Perwoll Balsam Magic s extraktem z kašmíru obsahuje speciální přísadu CareBalsam®, která zjemňuje a uhlazuje jak povrch vláken, tak i vlákna samotná. Výsledkem je dokonalý vzhled vašeho vlněného a jemného oblečení, které zůstává i navzdory častému praní „stále jako nové“ a bez žmolků.

• Perwoll Black Magic – určený pro černé a tmavé prádlo. Obsahuje speciální přísadu BlackFix® , která uzamkne černé a tmavé pigmenty ve vláknech a působí preventivně proti jejich vymývání. Výsledkem je zachování dokonalých tmavých odstínů i po častém praní.
Doporučená maloobchodní cena obou variant je 99 Kč za 1 litr.

Reklama