Trendem je pro ni originalita, návrat k přírodě, slow jewellery.

„Je škoda, že si hodně žen myslí, že nepotřebují šperk nebo jen jednu sadu na celý život,“ říká krásná, sympatická maminka tří malých dětí.

Vystudovala Zahradní a krajinářskou architektu v Lednici na Moravě. Ve své dílně v Potštejně, pod tajuplnou a na historii bohatou hradní zříceninou, kde bydlí se svou rodinou v eko rekuperačním celo dřevěném domě, ji touha tvořit pohltila naplno. Nejraději pracuje se stříbrem, protože jeho těžba a zpracování zanechávají menší ekologickou stopu na Zemi, a s drahými kameny, protože v sobě skrývají velkou sílu.

Každý její výrobek je ručně vytvořený, opracovaný, vyleštěný a kámen vsazený. Velký úspěch doma i ve světě mají její prsteny z kolekce Simply Stones, které nakupují i zákaznice z Itálie, Španělska nebo Chorvatska. Něčím navíc je, že při celém procesu tvorby dbá na ekologii a minimální zátěž na životní prostředí. Její láska a cit vložený do výroby jde ze šperků hmatatelně cítit.

O ŠPERCÍCH

Šperk je podtržením energie, výjimečnosti a krásy ženy.  Jsou to pro mě poslové štěstí. Je zajímavé, že si u mě šperk kupují převážně ženy samy pro sebe. Zřejmě se potřebují odměnit a získat sílu pro svou další životní etapu. Muži svým partnerkám u mě vybírají šperky většinou jako dárek k nějaké příležitosti, není jich zatím mnoho, ale o to s větší péčí a změřením na detail a smysl šperku. Vracejí se pravidelně, což považuji za moc hezký zvyk.

O NEJZAJÍMAVĚJŠÍM ŠPERKU

Kouzelná moc prstenů je podložená mytologicky i historicky. Takže všude, kde je přírodní kámen a je citlivě dotvořen do formy, tam vzniká významná energie. A není to jen u zásnubních a snubních prstenů, ale právě u těch osobních, které si vybírá žena pro svou konkrétní potřebu a životní etapu.


O KONÍČCÍCH V DĚTSTVÍ

Milovala jsem ruční práce, kreslení a malování a také zkoumání přírody. V panelákovém bytě jsem pěstovala desítky kaktusů, zajímala se o rostliny a zvířata. Bylo to skvělé! Ráda jsem četla a zkoumala u všeho “proč?”.

MOJE NEJOBLÍBENĚJŠÍ FOTKA Z MOBILU

Naše tři děti a manžel, který je profesí zubař, na naší terasovité zahradě pod hradem.

O PRÁCI PRO ZÁKAZNICE

Pro své zákaznice mám stálé kolekce, které průběžně doplňuji. Navíc jsem se ale rozhodla přicházet každý rok s něčím novým a zároveň výjimečným. Například pro náročné klienty jsem vytvořila nadčasovou řadu Earth, Sun and Moon, která propojuje lidskou bytost se zemí a vesmírem. Ráda inspiruji ženy, aby si našly svůj styl a poznaly samy sebe. Práce na každém jednom šperku je pro mě ctí a vážím si důvěry svých klientek. Zjistila jsem, že díky tomu mezi námi často vzniká nehmatatelné, nadčasové pouto.

O NÁPADU DĚLAT OSOBNÍ ŠPERKY

Celý svůj krásný život jsem obklopena zajímavými lidmi. Především ženami, které hledají něco víc, něco jiného, odlišného. Něco s čím budou v souznění a stanou se tak silnějšími. Myšlenka tvořit osobní “talismany” v podobě jakéhokoliv typu šperku přišla sama.

O TRENDECH

Využívám nejnovější technologie na výrobu a zpracování kamenů a stříbra, ale jsem samouk. Proto vždy pečlivě přemýšlím, jaké kombinace materiálů zvolím. Trend je pro mě originalita, návrat k přírodě, slow jewellery a také vystižení niterné potřeby ženy.

O PROMĚNĚ ŽEN

Mám ráda chvíle, kdy šperky na ženách ožívají. Tvořím stejně jako žiji, s radostí a pro radost a doufám, že radost přinesou mé šperky každé ženě. Šperky jsou totiž symboly a mají velkou sílu, když se navíc jedná o osobní šperk, je i takovým talismanem pro štěstí v každém dni.

O MÝCH SNECH

Mám to štěstí, že svůj “velký sen” žiji v každodenním životě. Moje rodina a práce mi aktuálně plní vše, o čem jsem kdy snila. Jsem nesmírně vděčná, že mohu alespoň trochu svého štěstí předat jiným ženám v podobě šperku.

Více informací naleznete zde: