Co jsme testovaly?
Pralinky Diana a Diana Premium
Balení čokoládových pralinek Diana Premium od značky Carla je jako stvořené pro každou milovnici čokolády! Každá pralinka má v sobě pražené lískové ořechy a lískooříškový krém, který se vám rozplyne na jazyku! To vše je zabalené v kvalitní, hořké čokoládě. Sbíhají se vám sliny? Pak je ochutnejte a dopřejte si ten požitek! Pokud dáváte přednost mléčné čokoládě, pak ochutnejte variantu pralinek s názvem Diana. Více zde.


 
Laguna Premium Mořské plody, nejznámější pralinky v hořké variantě
V balení najdete pralinky ve tvaru mořských plodů s lískooříškovou náplní, z hořké čokolády a bílé čokolády. Můžete si je vybrat ve 3 různých baleních. Více zde.


 
Cherry višně v čokoládě
Určitě vás dostane harmonická chuť višní a jemného likéru. Pralinky v hořké čokoládě obsahují náplň s višní v alkoholu. V krásném balení potěší každou milovnici zajímavých chuťových kombinací. Více zde. 

A jak nám chutnalo?

Marta Kratochvílová, editorka
Testovat sladké je trochu nebezpečné, když pak máte chuť jíst další a další kousek, ale na druhou stranu to patří mezi mé nejoblíbenější testování. Všechny bonbóny od firmy Carla jsou skvělé. Cherry jsou velmi svěží, Diana jsou pro milovníky oříšků a Laguna jsou klasické mořské plody, zde ale s hořkou čokoládou, což mě zaujalo. Klasika je pro mne příliš sladká a tyto mořské plody mi chutnaly více. Celkově jsou pralinky Carla velice chutné. Mým favoritem z těchto tří jsou mořské plody.

Veronika Bulánková, redaktorka

Produkty značky Carla jsou pro mne zárukou kvality. Už jsem měla možnost je ochutnat a nikdy mě nezklamaly. Kdybych měla bonboniéry seřadit podle míst, na třetím by byla ta s višní v alkoholu. Jde totiž o typ cukrovinky, které vůbec neholduji. Bez ohledu na značku bych si ji nikdy nekoupila. Na druhém místě jsou za mne mořské plody. Uvnitř je vynikající lískooříškový krém a na vrchu je jemná tmavá a bílá čokoláda, která obsahuje 70 % kakaa. Vítězem jsou pro mne pralinky z mléčné čokolády Diana. Krásně se rozplývají na jazyku a mají uvnitř křupavý oříšek. Jsou hodně sladké, takže jich rozhodně nezvládnete sníst na posezení celou krabici.

Karolína Waberová, redaktorka

Bonboniéry mám spojené s dětstvím, a hlavně mořské plody. Teď už je vůbec nedostávám a vlastně mě to trochu mrzí. O to více jsem si užila ochutnávku lískooříškové Diany a nejvíce samozřejmě té s mořskými plody, tedy Laguny. Obě dvě mi moc chutnaly, čokoláda je velmi kvalitní a v porovnání s jinými bonboniérami je to znát. Navíc jsou v hezké krabičce, takže jsou opravdu dobrým dárkem.

Reklama