Léto a sport k sobě patří a vedle oblíbeného běhu je mnoho z nás, kdo vyráží na výlety na kolech. K tomu přispívá stále lepší a lepší síť cyklostezek, které zvládnou i ti méně zdatní cyklisté. Ať už jste super bikerka, která skoro nesleze z kola nebo jen nadšená cykloturistka, která má ráda jízdu na kole, pak vás určitě zajímají speciální kalhoty na kolo, bez kterých se většina z vás neobejde. Díky kalhotám, které se opravdu vyplatí vybírat dobře, se budete při jízdě cítit komfortně.

Hledáme 5 testerek

Testování cyklistických kalhot, které jsme pro vás připravili, vás určitě nadchne! Můžete si vybrat ze 4 modelů a těšit se, že vybereme zrovna vás. Testerek bude celkem 5, pokud máte zájem o testování, vyplňte nám jednoduchý dotazník, včetně toho, jak jste na kole aktivní a proč byste se chtěla do testu zapojit. Také nám v dotazníku označte, jaké kalhoty byste si případně vybrala.

Testujeme tyto typy 3 kalhot a jednu cyklistickou sukni, podívejte se, jak hezky vypadají a jaké jsou jejich benefity. Je samozřejmostí, že volné kalhoty a sukně má vnitřní boxerky a speciální cyklistickou bezešvou vložku (ta brání otlakům od sedla), stejně jako elastické modely, které mají tuto vložku všitou napřímo. Jaké se vám líbí?

NEZAPOMEŇTE! ZÁKLADNÍ PRAVIDLO: VŽDY NAOSTRO!

Pod kalhoty s cyklovložkou se spodní prádlo nenosí. Vyhnete se tak nepříjemným otlačeninám a odřeninám od přehybů švů. Navíc eliminujete riziko, že se vám vaše drahocenné pozadí zapaří a chytnete “vlka“. A ano, cyklokalhoty je třeba po každém delším použití vyprat. Více informací naleznete zde. 

Těšíme se na vaše recenze a že vám pro letní sezónu uděláme se značkou Craft radost. Mít kvalitní kalhoty na kolo se vyplatí a je dobré mít nejen funkční model, ale také v něm vypadat stylově.

Do testování se můžete zapojit, když nám vyplníte tento krátký dotazník.

Testování bude uzavřeno 27. 6. 2019, poté testerky získají poštou cyklistické kalhoty a začnou testovat.

Více o značce Craft a její kolekci pro cyklistiku najdete zde.

Reklama