Děti mají všelijaké zájmy, ale existuje vášeň, které propadají všechny bez rozdílu – auta! Vyhrajte pro své malé závodníky rychlá vozidla LEGO® a ujíždějte spolu s námi na autech.

Soutěžte s námi a vyhrajte krásné ceny.

Na jaké výhry se můžete těšit?

  • V týdnu od 25. 4. - 1. 5. můžete hrát o LEGO Hasiči a policejní honička - Soutěž najdete ZDE
  • V týdnu od 2. 5. - 8. 5. můžete hrát o LEGO DUPLO Dobrodružství v rodinném karavanu - Soutěž najdete ZDE
  • V týdnu od 25. 4. - 1. 5. můžete hrát o LEGO FRIENDS Olivia a její elektromobil - Soutěž najdete ZDE

LEGO City Hasiči a policejní honička
Děti, které zbožňují akční hraní, si stavebnici nepochybně zamilují. Je totiž nabitá inspirativními detaily a parádními vozidly, včetně hasičského pick-upu s dronem, policejní motorky a únikového vozidla zlodějů. Pak už stačí přidat jen figurku kočky a 3 minifigurky, včetně hasiče Boba ze seriálu LEGO City Dobrodružství, a hra může začít!

 LEGO DUPLO Dobrodružství v rodinném karavanu
Vydejte se kempovat do lesa se svým malým stavitelem a užijte si spoustu zábavných dobrodružství s celou rodinou. Do karavanu, jehož vrchní část lze odklopit pro snadný přístup, se vejdou všechny figurky. Vybavení můžete naložit na střechu, takže si při opatrném řízení směrem k tábořišti užijete spoustu legrace. Látkový stan určitě postavíte levou zadní. K dispozici budete mít také kánoi, s níž se můžete vypravit na řeku, a ohniště, kde uvaříte čaj a zazpíváte si písničky v doprovodu kytary. Nezapomeňte krásné rodinné okamžiky zvěčnit pomocí foťáku!

 LEGO Friends Olivia a její elektromobil
S touto sadou se mohou děti, které milují modely vozidel, ale zároveň jim záleží na naší planetě, vydat na dlouhé dobrodružství na cestách. Do barevného elektrického auta se vejdou 2 minipanenky – Mia a Olivia – a na zadním sedadle je místo pro štěňátko Elliota. Součástí sady je nabíjecí stanice, která prostřednictvím větrné turbíny a solárního panelu navazuje na ekologický motiv.

Více o dětské vášni k autům a nabídce LEGO naleznete ZDE

Reklama