bomtonSoutěž Art Image Change International je určena českým a zahraničním kadeřníkům, kteří zde mají jedinečnou příležitost získat cenné zkušenosti, představit odborné i široké veřejnosti svou práci a v neposlední řadě také prosadit své jméno. V soutěži je povoleno pracovat s jakoukoliv vlasovou a dekorativní značkou. Soutěžit mohou jednotlivci nebo maximálně tříčlenné týmy (kadeřník, vizážista, stylista).

Podstatou soutěže je kompletní změna image modelek v souladu s aktuálními módními a účesovými trendy. Inspirace trendy roku 2011 je také podmínkou a hlavním kriteriem pro hodnocení proměn. Modelky pro semifinále a finále jsou vybírány z řad žen a dívek přihlášených prostřednictvím výzvy v médiích a o jejich zařazení do soutěže rozhoduje výhradně pořadatel.

Soutěž Art Image Change International probíhá ve třech neveřejných kolech, přičemž hodnocení vždy provádí odborná porota, k níž se ve finále připojuje také mediální a laická porota. Závěrečný galavečer se slavnostním vyhlášením výsledků a předáním cen je pojat jako prestižní společenská i zábavná událost. V rámci programu zde tradičně vystupuje a předvádí to nejlepší z účesové tvorby i umělecký tým Artteam Bomton.

Zveme všechny kadeřníky, kteří mají chuť předvést to nejlepší ze své práce, aby se zapojili do letošního ročníku soutěže! Soutěží se o prestižní titul a velmi zajímavé ceny!

Pořadateli soutěže Art Image Change International jsou Bomton studia, a.s.

Uzávěrka výběrového kola (přihlášky včetně fotografií) je 30. 4. 2011. 
Oznámení o postupu do semifinále obdrží soutěžící nejpozději do 6. 5. 2011.
Semifinále proběhne ve dnech 11. -12. 6. 2011.

Přihlášky a další informace o soutěži na www.aichi.cz, www.artchange.cz

Reklama