V dnešní době není ničím výjimečným, když si muž čas od času zajde do fitka, na kosmetiku, dopřeje si lifting nebo jinou zkrášlující proceduru. Každý chce jednoduše vypadat mladší, bez rozdílu věku či pohlaví. Přitom každodenní péče, kterou dopřejeme naší pokožce, může v konečném důsledku ušetřit spoustu času i peněz. Věděli jste, že opalování, které dodává kůži mladistvější a svěží look, pro ni zároveň představuje velkou zátěž? Dopřejte pokožce kvalitní ošetření po každém delším pobytu na slunci a braňte se vráskám ze sluníčka! A naučte to i své drahé polovičky!

Z průzkumu, který pro řadu Daylong provedla agentura Datank, vyplývá, že jen 10 % mužů myslí na to, že sluncem políbená kůže potřebuje speciální přípravky určené pro péči po opalování, a pravidelně je používá. Kůže téměř třetiny dotázaných příslušníků drsnějšího pohlaví navíc nepoznala dotek podobných produktů nikdy v životě! Vezměte proto iniciativu do svých rukou a vybavte kvalitní péčí po opalování svoji koupelnu! Buďte si jistá, že ji muž minimálně vyzkouší. A v případě produktů řady After Sun od Daylongu ručíme za to, že si ji zároveň i zamiluje.

K dostání jsou totiž tři různé typy konzistence přípravků, snadno tedy vyberete ten, který bude vyhovovat kůži vašeho ochránce. Výrobky Daylong After Sun umí pokožku namoženou sluncem nejen hydratovat, ale také zklidnit a účinně ošetřit v jednom kroku.

muž

Daylong after sun Locio je hydratující a ošetřující locio s chladivým efektem. Ochrannou funkci rohové vrstvy kůže posilují esenciální nenasycené mastné  kyseliny a fosfolipidy. Spolu s dexpanthenolem a glycerinem působí proti ztrátě vody, kterou intenzivní sluneční záření způsobuje. Vitamin E zase působí proti volným radikálům. Locio se rychle vstřebává a nezanechává rušivý mastný lesk. Neobsahuje přídavné konzervační látky. Cena 289 Kč.

Daylong after sun Gel je chladivý hydratační gel na celotělové použití (včetně obličeje). Neobsahuje alkohol, lehce se nanáší a ochlazuje kůži pomocí inovativního „Quick Breaking Formula“ efektu. Po kontaktu s povrchem kůže se naruší struktura Daylong after sun gelu. Vodní složka produktu se z kůže za pár sekund odpaří, díky tomu pocítíte příjemný chladivý účinek. Odpařená voda uvolní lipidy v gelu a dojde k rychlému promaštění suché kůže. Gel se dobře roztírá, rychle se vstřebává a nelepí. Ošetřuje, uklidňuje a hydratuje kůži panthenolem a glycerinem. Neobsahuje parfémy, emulgátory, minerální oleje ani přídavné konzervační látky. Je ideální pro citlivou kůži. Cena 260 Kč.

Daylong after sun Repair obsahuje kromě dexpanthenolu a glycerinu také unikátní aktivní enzym na opravu DNA - endonukleázu, která se přirozeně vyskytuje v lidské kůži. Po jeho použití dochází k rychlé regeneraci kůže, působí tedy jako účinná prevence jejího předčasného stárnutí. Výrobek se rychle vstřebává a na kůži zanechává příjemný pocit také díky příjemné a decentní vůni. Je vyroben bez přídavných konzervačních látek. Cena 311 Kč.

Daylong je k dostání v každé dobré lékárně. Více informací na www.daylong.cz.

Reklama